Venuše v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Venuše obíhá okolo Slunce mezi Merkurem a Zemí. Možná jste to nevěděli, ale máte ji možnost mnohdy po ránu vidět. Je totiž na nebi viditelná v době východu Slunce, říkáme jí Jitřenka. Když se pak na nebi objeví večer, když Slunce pro změnu zapadá, říkáme ji pro změnu Večernice. Ráno nebo večer, stále je to však Venuše, planeta (nikoliv hvězda), která v astrologii symbolizuje krásu a přitažlivost.

Planeta je spojena i s radostí, tvořivostí, krásou, ženskostí i estetickým cítěním. Také je úzce spojena s hudbou, tancem, dramatem a literaturou. Venuše odpovídá za sexualitu (především ženy) a významně se podílí na běhu různých událostí a situací. Je i proto zobrazována jako mladá krásná žena, mýtická bohyně lásky. Ukazuje to, jak si vytváříme vztahy a nutí jedince k sjednocení svého vlastního já. Její postavení v horoskopu dokonce ovlivňuje i to, jak se oblékáme. V horoskopu mužů pak ukazuje, jaké ženy je přitahují. Ovládá naše pocity, čeho si ceníme, i to, co nás v životě těší. V mytologii ji ztělesňovala Afrodita.

Kromě toho všeho umístění planety v domech pak zobrazuje to, co potřebujeme vyvážit, vylepšit a co nás bude těšit. Venuše nám rovněž ukáže, za co dotyčný utrácí peníze, jaké dárky mu udělají radost a jak je to s našimi volnočasovými aktivitami.

Venuše vládne Vahám a Býkům

Venuše vládne Vahám a Býkům, což je zvýhodňuje zejména v oblasti umění. Lidem v tomto znamení se však daří i v oblastech kosmetiky, módy, wellness a plastické chirurgie. Býci mají ještě k tomu vytříbené jazýčky. Potrpí si na skvělé chuti, vůni, doteku i hudbě. Mají slabost pro skvělé tkaniny. Váhy si pro změnu díky Venuši potrpí na harmonii a příjemném prostředí.

Pozor na Venuši

Pozor však, Venuše není spojena pouze s příjemnými, jemnými, něžnými a krásnými věcmi, umí být i pěkně zlá. Má v sobě násilný aspekt plný silné energie, a proto není možno očekávat, že přinese jen šťastné chvilky. Někdy může být soupeřivá, závistivá, pomstychtivá, zlostná a vzteklá. Zapomenout však nesmíme ani na to, že velký vliv na pozitivní, ale i negativní stránku Venuše má postavení dalších planet v horoskopu.

Milujeme a rozdáváme se na všechny strany. Přijde nám to normální a často přitom zapomínáme na sebe. Vždyť je přece normální mít starost, pomáhat, starat se a být oporou. Je přece samozřejmé, že když nám na někom záleží myslíme na něj, máme o něj strach a jsme mu vždy po ruce. Nebo ne?

Fialka v našich končinách patří k oblíbeným jarním květinám, jež zdobí mnohý parapet. Víte však, že jde i o čarodějnou květinu, jež je zasvěcená bohyni lásky?

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

S pentaklem jste se mohli v poslední době setkat u tarotových karet, avšak nejen s nimi je tato pěticípá hvězda nakreslená pěti přímými tahy spojena. Pentakl je totiž jinak řečeno pentagram, prastarý magický a ochranný znak, který je úzce spjat s pozitivní magií.