Venuše v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Venuše obíhá okolo Slunce mezi Merkurem a Zemí. Možná jste to nevěděli, ale máte ji možnost mnohdy po ránu vidět. Je totiž na nebi viditelná v době východu Slunce, říkáme jí Jitřenka. Když se pak na nebi objeví večer, když Slunce pro změnu zapadá, říkáme ji pro změnu Večernice. Ráno nebo večer, stále je to však Venuše, planeta (nikoliv hvězda), která v astrologii symbolizuje krásu a přitažlivost.

Planeta je spojena i s radostí, tvořivostí, krásou, ženskostí i estetickým cítěním. Také je úzce spojena s hudbou, tancem, dramatem a literaturou. Venuše odpovídá za sexualitu (především ženy) a významně se podílí na běhu různých událostí a situací. Je i proto zobrazována jako mladá krásná žena, mýtická bohyně lásky. Ukazuje to, jak si vytváříme vztahy a nutí jedince k sjednocení svého vlastního já. Její postavení v horoskopu dokonce ovlivňuje i to, jak se oblékáme. V horoskopu mužů pak ukazuje, jaké ženy je přitahují. Ovládá naše pocity, čeho si ceníme, i to, co nás v životě těší. V mytologii ji ztělesňovala Afrodita.

Kromě toho všeho umístění planety v domech pak zobrazuje to, co potřebujeme vyvážit, vylepšit a co nás bude těšit. Venuše nám rovněž ukáže, za co dotyčný utrácí peníze, jaké dárky mu udělají radost a jak je to s našimi volnočasovými aktivitami.

Venuše vládne Vahám a Býkům

Venuše vládne Vahám a Býkům, což je zvýhodňuje zejména v oblasti umění. Lidem v tomto znamení se však daří i v oblastech kosmetiky, módy, wellness a plastické chirurgie. Býci mají ještě k tomu vytříbené jazýčky. Potrpí si na skvělé chuti, vůni, doteku i hudbě. Mají slabost pro skvělé tkaniny. Váhy si pro změnu díky Venuši potrpí na harmonii a příjemném prostředí.

Pozor na Venuši

Pozor však, Venuše není spojena pouze s příjemnými, jemnými, něžnými a krásnými věcmi, umí být i pěkně zlá. Má v sobě násilný aspekt plný silné energie, a proto není možno očekávat, že přinese jen šťastné chvilky. Někdy může být soupeřivá, závistivá, pomstychtivá, zlostná a vzteklá. Zapomenout však nesmíme ani na to, že velký vliv na pozitivní, ale i negativní stránku Venuše má postavení dalších planet v horoskopu.

Mámy jsou prostě mámy. Ať je nám pět nebo padesát, hrají jednu z nejdůležitějších rolí v našich životech. Každá matka je však jiná a dost velký vliv na to mají hvězdy. Chcete vědět zvláštnosti zvěrokruhu, které ovlivňují jednání našich matek?

Již od pradávna lidé z Orientu, i různých náboženství, věřili, že naše duše křižuje světem ve svém astrálním těle, do něhož se dostane po své předešlé smrti. Speciální skupinu takových astrálních bytostí pak představovali démoni a andělé, v reálu jich existuje však mnohem víc.

Jméno Jan patří k tradičním českým jménům, které navíc patří k těm nejoblíbenějším. Je to zajímavé, protože se tomu děje i přes to, že jeho energie není zrovna nejlepší. V Janovi je totiž karmická zátěž, která se bohužel často dědí dál (tím, že se jméno dědí z generace na generaci).

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jste ztraceni? Nevíte si rady s nějakou situací. Inklinujete k jedné barvě, kterou se obklopujete ve velkém? Pokud se chcete dostat do rovnováhy, získat sebedůvěru anebo se přijmout, dokáže vám v tom metoda 4 pilířů osudu významně pomoci.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti