Venuše v astrologii

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Venuše obíhá okolo Slunce mezi Merkurem a Zemí. Možná jste to nevěděli, ale máte ji možnost mnohdy po ránu vidět. Je totiž na nebi viditelná v době východu Slunce, říkáme jí Jitřenka. Když se pak na nebi objeví večer, když Slunce pro změnu zapadá, říkáme ji pro změnu Večernice. Ráno nebo večer, stále je to však Venuše, planeta (nikoliv hvězda), která v astrologii symbolizuje krásu a přitažlivost.

Planeta je spojena i s radostí, tvořivostí, krásou, ženskostí i estetickým cítěním. Také je úzce spojena s hudbou, tancem, dramatem a literaturou. Venuše odpovídá za sexualitu (především ženy) a významně se podílí na běhu různých událostí a situací. Je i proto zobrazována jako mladá krásná žena, mýtická bohyně lásky. Ukazuje to, jak si vytváříme vztahy a nutí jedince k sjednocení svého vlastního já. Její postavení v horoskopu dokonce ovlivňuje i to, jak se oblékáme. V horoskopu mužů pak ukazuje, jaké ženy je přitahují. Ovládá naše pocity, čeho si ceníme, i to, co nás v životě těší. V mytologii ji ztělesňovala Afrodita.

Kromě toho všeho umístění planety v domech pak zobrazuje to, co potřebujeme vyvážit, vylepšit a co nás bude těšit. Venuše nám rovněž ukáže, za co dotyčný utrácí peníze, jaké dárky mu udělají radost a jak je to s našimi volnočasovými aktivitami.

Venuše vládne Vahám a Býkům

Venuše vládne Vahám a Býkům, což je zvýhodňuje zejména v oblasti umění. Lidem v tomto znamení se však daří i v oblastech kosmetiky, módy, wellness a plastické chirurgie. Býci mají ještě k tomu vytříbené jazýčky. Potrpí si na skvělé chuti, vůni, doteku i hudbě. Mají slabost pro skvělé tkaniny. Váhy si pro změnu díky Venuši potrpí na harmonii a příjemném prostředí.

Pozor na Venuši

Pozor však, Venuše není spojena pouze s příjemnými, jemnými, něžnými a krásnými věcmi, umí být i pěkně zlá. Má v sobě násilný aspekt plný silné energie, a proto není možno očekávat, že přinese jen šťastné chvilky. Někdy může být soupeřivá, závistivá, pomstychtivá, zlostná a vzteklá. Zapomenout však nesmíme ani na to, že velký vliv na pozitivní, ale i negativní stránku Venuše má postavení dalších planet v horoskopu.

I-ťing je u nás prezentována jako tajuplná věštecká metoda, ve skutečnosti se však jedná o nejstarší zachovaný text s filozofickým zaměřením, který pochází z druhého tisíciletí před naším letopočtem. Jde o tzv. Knihu proměn. V jejíž hlavní části najdete na 64 obrazců složených z 6 čar, jež představují celkem 64 rozličných archetypálních situací.

Reinkarnace, nebo také převtělování, představuje filozofický a náboženský koncept, který je zastáncem teze, že duše člověka po jeho fyzické smrti prožije znovuzrození v jiném těle. V reinkarnaci věřilo mnoho různých náboženství. Někteří věřili v převtělení do jiného lidského těla, někdo i v převtělení do zvířete apod. Převtělení přitom také velmi úzce spojovali i s karmou, tedy zákonem o příčině a následku.

Jistě jste již o kabale slyšeli. Tato prastará tajná věda, duchovní systém, je tu s námi více než čtyři tisíce let. Šlo o tajné mýtické učení židovských mudrců, o nichž se hovoří již ve Starém zákoně. Kabala je zahalena do obalu legend a mýtů, aby nezasvěcené uvedla v omyl.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Mocní andělé, kteří při nás stojí ve všem dobrém, ale i zlém a ke kterým se obracíme s nadějí, že zlepší naše osudy k lepšímu, mají také vlastní hierarchii. V základě se dělí na tři hlaví skupiny, v těch se pak objevuje zastoupení andělů.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti