Sibiřská proroctví

Článek na téma: Duchovní život, Horoskopy, Záhady života, Duchovní mystika,

Na rozdíl od Mayských proroctví jsou ta sibiřská více pozitivní. Dávné proroctví sibiřského kmene Ege’gafů totiž říká, že svět nemůže skončit, protože ještě ani nezačal. Začátek světa (tedy kalendáře) podle nich začne až 26. listopadu roku 2023.

Kalendář je rozepsán na několik desítek tisíc let dopředu a popsány jsou v něm všechna složitá období i náročné cykly. Konec světa byste v něm však hledali marně. Pro Ege’gafy to byl tak abstraktní a nepředstavitelný pojem, že se tím vůbec nezabývali.

Aktuálně se nacházíme v složitém období, které Ege’gafové označili za období, kdy se rozverný pes honí za vlastním ocasem, čemuž přihlíží sova. Jinak řečeno jde o přechodné období, kdy si bohové hrají a zkouší, co dovedou. Experimentují a tvoří svět podle jejich představ, jak by asi měl vypadat. Nic není vážné, nic není seriózní, je to zkouška nanečisto.

Proroctví je zajímavé i tím, že pochází z pohřebišť, že uložení mrtví ještě nezemřeli.

Mayské proroctví a kalendář

Mayské proroctví se opírá o Mayský kalendář, který obsahoval celkem 13 kalendářů, které pracovali s jednotkou o 260 částech. Základem tohoto kalendáře byla přitom matrice tzv. mayský faktor. Třinácti měsíční kalendář se pak členil na měsíce, které jsou dlouhé 28 dnů. Každý den v roce má v kalendáři své jméno. To vznikalo s pomocí poměrně složitého systému ozubených kol. Podle tohoto kalendáře svět dlouho věřil, že v roce 2012 dojde ke konci světa. V reálu kalendář také říká, že po tomto datu svět vstoupí do nové civilizace, která bude s tou dosavadní zcela nesrovnatelná.

Po skončení Mayského proroctví tu díky proroctví Ege’gafů máme další teorii, které se svět může chopit a se zvědavostí očekávat, zda (a jakým způsobem) se vůbec někdy vyplní. Otázkou však samozřejmě je, zda Mayové přeci jen s tou novou civilizací, neměli pravdu. Co myslíte?

To, co uděláš, se ti vrátí. Základní pravidlo karmy, které funguje a fungovat bude. Kdo v mocnou karmu věří, má vlastně i strach z toho, udělat něco špatně, respektive jedná pokorněji, uvědoměleji a je svědomitější osobou, než ten, kdo na karmu vůbec nevěří.

Křišťálová koule patří ke každé správné čarodějnici. Její tradice je také pěkně hluboká. Věštění z ní totiž patřilo vždy k oblíbeným věšteckým metodám, a to nejen v Evropě.

Vedle Božího oka je známý ještě další orientální symbol, a to ruka Fatimy. Jde o ochranný symbol, a také i symbol štěstí, který je rovněž označován za hamsu nebo také khamsu. Užívá se jako amulet. Nejvíce oblíben a rozšířen je v Severní Africe a na Blízkém východě. Má důležité místo v islámské i židovské víře. A zajímavostí rovněž je, že jej najdete i na státní vlajce Alžírska.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Přeslička je úžasnou bylinou, která na zemi rostla mnohem dříve, než po ní začali chodit lidi. Pravda, v minulosti měla trochu jinou podobu, rostla do výše palem. Bylina patří k superbylinám, jež je označována za univerzální lék.