Novoluní v Býku

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika,

Většinou svou pozornost upínáme k mocnému úplňku, nepodceňujme však sílu novoluní. Již za dva dny, přesně 26. 4. 2017 v 14:16 nastane novoluní ve znamení Býka. Novoluní se navíc skvěle hodí ke kouzlení. Zamyslete se nad svou situací a ujasněte si, jestli nemáte něco, co potřebujete vyřešit, je proto ideální období.

Energie tohoto novoluní vám pomůže uvědomit si, co ve vašem životě funguje a co ne. To vám pak pomůže s novým začátkem, protože přesně o tom novoluní jsou - o nových začátcích. Je však pravda, že díky býkovi je nemusíte snášet zrovna nejlépe. Novoluní v Býku nám připomíná, že to, co je naplánováno a začne se realizovat, ale velmi zvolna. Býk se také nechává hýčkat a má chuť si užívat života všemi smysly.

Rituály v novoluní Býka

Novoluní v Býku je ideální dobou proto, abyste si přičarovali peníze. Potřebujete k tomu zelenou svíčku, zelené kameny, zelenou rostlinu a jiné zelené předměty (ubrus, oblečení), heřmánek a keramickou misku. Pusťte si příjemnou hudbu a začněte přemýšlet o tom, co je hojnost. Co potřebujete ve svém životě, abyste měli pocit, že jste bohatí? Jsou to peníze, vzdělání nebo láska? Toužíte po novém autě nebo domu? Vezměte si papír a tužku a napište si, co chcete získat. Zapalte svíčky, vezměte heřmánek, nasypte ho do keramické misky a intenzivně si představujte to, po čem toužíte. Pozor, vaše přání nesmí nikomu ublížit. Musí se jednat o pozitivní přání. Probírejte se bylinami a nechte, aby vaše přání přeteklo do heřmánku, až budete mít pocit, že vaše přání přeteklo do byliny, nasypte heřmánek na plátýnko a važte do malého váčku. Při zavazování si představujte, jak se vaše přání plní. Váček vložte pod polštář (nosit ho můžete i na těle) a nechte ho tam do té doby, dokud se vám nesplní. Potom jej zakopejte do země, spalte anebo hoďte do řeky nebo potoka.

Aromaterapii máme tendenci přiřazovat spíše k alternativnímu způsobu léčby, ve skutečnosti jde však o holistickou medicínu, která problémy člověka bere jaksi celostně. Vzhledem k odhaleným věděckým faktům si aromaterapii váží v klasické medicíně. Inu, vliv vůně na člověka je mocný.

Etikoterapie je metodou, která vychází z myšlenky, že nemoci a její příznaky nemohou vzniknout sami od sebe, ale vznikají jako vnější výraz vnitřního nesouladu uvnitř člověka. Nesoustředí se na odstranění příznaků, ale odhalování vnitřních příčin.

Již za týden tu budeme mít magickou Filipojakubskou noc (nebo také Beltine, Valpružinu noc či pálení čarodějnic). Pohanský svátek s tradicí nejen v České republice, ale v celé Evropě, který v posledních letech opět získává na původních rozměrech i významu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zpříjemňujete si své chvíle sklenkou lahodného moku? Neděláte nic výjimečného. Vínu holdovali již naši panovníci před několika stovkami let. Každý z nás však má rád něco jiného. Tušili jste však, že naše preference mohou mít na svědomí nejen naše chuťové pohárky, ale i hvězdy? Pojďte se spolu s námi podívat na to, jaké znamení má víno nejraději a jaké byste proto měli daným osobám vybírat.