Nenechte se vysát

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Milujeme a rozdáváme se na všechny strany. Přijde nám to normální a často přitom zapomínáme na sebe. Vždyť je přece normální mít starost, pomáhat, starat se a být oporou. Je přece samozřejmé, že když nám na někom záleží myslíme na něj, máme o něj strach a jsme mu vždy po ruce. Nebo ne?

Nenechte se z lásky vlákat do pasti

Dejte si pozor, abyste si na sebe neušili bič a nedostali se do pasti, z níž se jen těžce a bolestně dostává. Pokud to, co pro druhého děláte, vás nabíjí, je vám opláceno a děláte to, protože sami chcete, nikoliv však, že musíte, nebo protože je to po vás vyžadováno, je to v pořádku. Nikdy však nedělejte něco za druhé, když to pro sebe nejsou schopni udělat oni samotní. Mějte se rádi a dělejte věci pro sebe. Buďte oporou, nikoliv však zachráncem, který neustále někoho tahá z bahna a je mu to vlastně jedno, že se v něm plácal.

Být oporou, neznamená být zachráncem

Zachránce plýtvá svými silami. Pokud se nechcete vyždímat, velmi brzy s tím přestaňte, protože hrozí, že na svá bedra vezmete víc, než jste schopni unést. Dříve než si uvědomíte, vše zůstane pouze na vás. S tím se samozřejmě pojí i odpovědnost, za níž v případě neúspěchu budete pykat, a to i s úroky. Ano, pak se objeví ten pocit zmaru a marnosti, zklamání, že za dobrotu, na žebrotu apod. Inu, nezavděčíte se všem. Postupně se od vás bude očekávat víc a víc. A na vracení energie se bude zvolna zapomínat. Vy se pak budete cítit vyždímaní, prázdní, zbyteční a ještě k tomu všemu i hloupí. Chcete se tomu vyhnout? Brzděte tedy. Pomozte, podpořte, poraďte, ale jinak si každý sám musí vybojovat své štěstí. Inu, jak se říká, každý je svého štěstí strůjcem. Jestli dotyčný má skutečně nějaký sen nebo touhu, jen on dokáže cestu k němu vybudovat.

Již brzy, přesně 11. 4. 2017, k nám dorazí růžový úplněk. Tento Měsíc je znám i jako rašící Měsíc, Rybí Měsíc anebo Vaječný Měsíc. Jde totiž o zlomový bod, který podle starých zvyklostí lidem napovídal, odkdy je vhodné zasít pole, kdy nastává doba Velikonoc a odkdy je možné začít s lovením ryb.

Když si nic nebudete přát, nic se vám, nic se vám nemůže splnit. Každé vaše přání může být splněno, když k němu máme tu správnou mapu. Vision board není jen taková nástěnka snů, funguje to jako magnet, který vaše touhy přitáhne do vašeho života.

Opál je minerál, polodrahokam, který může být bílý, růžový, černý, béžový, modrý, žlutý, hnědý, oranžový, červený, zelený i fialový. A také může být průhledný, mléčný, duhový, ohnivý, skelný i bez ohně. Jde o kámen s jemnými vibracemi, jež probouzí duševní a mystické vize. Napomáhá k objevení a projevení skutečného já. Je to karmický kámen, který nás učí, že vše, co vyšleme ven, se nám vrátí a v mnohem větší míře.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Největších chyb, kterých se v dospělosti dopouštíme, mají svůj původ v dětství. Může za to výchova a prostředí v jakém jsme vyrostli. V některých rodinách bývají výchovné pochybení drobné a nevýznamné, ale v jiných pro změnu tak význačné, že se s nimi musíte vypořádat i ve své dospělosti.