Nenechte se vysát

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Milujeme a rozdáváme se na všechny strany. Přijde nám to normální a často přitom zapomínáme na sebe. Vždyť je přece normální mít starost, pomáhat, starat se a být oporou. Je přece samozřejmé, že když nám na někom záleží myslíme na něj, máme o něj strach a jsme mu vždy po ruce. Nebo ne?

Nenechte se z lásky vlákat do pasti

Dejte si pozor, abyste si na sebe neušili bič a nedostali se do pasti, z níž se jen těžce a bolestně dostává. Pokud to, co pro druhého děláte, vás nabíjí, je vám opláceno a děláte to, protože sami chcete, nikoliv však, že musíte, nebo protože je to po vás vyžadováno, je to v pořádku. Nikdy však nedělejte něco za druhé, když to pro sebe nejsou schopni udělat oni samotní. Mějte se rádi a dělejte věci pro sebe. Buďte oporou, nikoliv však zachráncem, který neustále někoho tahá z bahna a je mu to vlastně jedno, že se v něm plácal.

Být oporou, neznamená být zachráncem

Zachránce plýtvá svými silami. Pokud se nechcete vyždímat, velmi brzy s tím přestaňte, protože hrozí, že na svá bedra vezmete víc, než jste schopni unést. Dříve než si uvědomíte, vše zůstane pouze na vás. S tím se samozřejmě pojí i odpovědnost, za níž v případě neúspěchu budete pykat, a to i s úroky. Ano, pak se objeví ten pocit zmaru a marnosti, zklamání, že za dobrotu, na žebrotu apod. Inu, nezavděčíte se všem. Postupně se od vás bude očekávat víc a víc. A na vracení energie se bude zvolna zapomínat. Vy se pak budete cítit vyždímaní, prázdní, zbyteční a ještě k tomu všemu i hloupí. Chcete se tomu vyhnout? Brzděte tedy. Pomozte, podpořte, poraďte, ale jinak si každý sám musí vybojovat své štěstí. Inu, jak se říká, každý je svého štěstí strůjcem. Jestli dotyčný má skutečně nějaký sen nebo touhu, jen on dokáže cestu k němu vybudovat.

Na rozdíl od amuletu, který má za úkol chránit, talisman má nosit štěstí a posvětit přání. Energie talismanů přitahuje vše pozitivní, tedy lásku, štěstí, spokojenost, zdraví a úspěch.

Čínský kalendář je pravděpodobně tím nejstarším kalendářem na celém světě. První zmínky totiž pochází z doby hlubší než 5000 let. Říká se, že jej vytvořil císař Huang Di. S čínským kalendářem pak úzce souvisí i čínský horoskop. K jehož vzniku se váže jedna legenda.

Telepatie představuje přenos informací prostřednictvím mimosmyslových schopností. Přenosu myšlenek na dálku se věnuje experimentální psychologie, parapsychologie a psychotronika. Dorozumívání beze slov zcela běžně užívají zvířata, mají to v genech, jen my na to nějak zapomněli. To však neznamená, že bychom to neuměli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nepodceňujte výběr jména svého dítěte, je důležitý. Bohužel však jinak, než byste si možná mysleli. Při jeho výběru je proto lépe dbát ani ne tak na módní trendy, ale na to, jakou energii dané jméno má.