Nenechte se vysát

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Milujeme a rozdáváme se na všechny strany. Přijde nám to normální a často přitom zapomínáme na sebe. Vždyť je přece normální mít starost, pomáhat, starat se a být oporou. Je přece samozřejmé, že když nám na někom záleží myslíme na něj, máme o něj strach a jsme mu vždy po ruce. Nebo ne?

Nenechte se z lásky vlákat do pasti

Dejte si pozor, abyste si na sebe neušili bič a nedostali se do pasti, z níž se jen těžce a bolestně dostává. Pokud to, co pro druhého děláte, vás nabíjí, je vám opláceno a děláte to, protože sami chcete, nikoliv však, že musíte, nebo protože je to po vás vyžadováno, je to v pořádku. Nikdy však nedělejte něco za druhé, když to pro sebe nejsou schopni udělat oni samotní. Mějte se rádi a dělejte věci pro sebe. Buďte oporou, nikoliv však zachráncem, který neustále někoho tahá z bahna a je mu to vlastně jedno, že se v něm plácal.

Být oporou, neznamená být zachráncem

Zachránce plýtvá svými silami. Pokud se nechcete vyždímat, velmi brzy s tím přestaňte, protože hrozí, že na svá bedra vezmete víc, než jste schopni unést. Dříve než si uvědomíte, vše zůstane pouze na vás. S tím se samozřejmě pojí i odpovědnost, za níž v případě neúspěchu budete pykat, a to i s úroky. Ano, pak se objeví ten pocit zmaru a marnosti, zklamání, že za dobrotu, na žebrotu apod. Inu, nezavděčíte se všem. Postupně se od vás bude očekávat víc a víc. A na vracení energie se bude zvolna zapomínat. Vy se pak budete cítit vyždímaní, prázdní, zbyteční a ještě k tomu všemu i hloupí. Chcete se tomu vyhnout? Brzděte tedy. Pomozte, podpořte, poraďte, ale jinak si každý sám musí vybojovat své štěstí. Inu, jak se říká, každý je svého štěstí strůjcem. Jestli dotyčný má skutečně nějaký sen nebo touhu, jen on dokáže cestu k němu vybudovat.

Chiromantie, nebo také čtení z ruky, se praktikuje po celém světě již po řadu století. Důkazy o tom sahají až do staré Číny, Indie nebo Egypta. Středověká Evropa čtení z ruky označovala za důkaz čarodějnictví, a proto tuto metodu věštění zakázala. I přesto se chiromantie prosadila, protože se v 17. století vyučovala na několika německých univerzitách.

Toužíte po lásce, děláte proto vše, svůdně se oblékáte, pracujete na své dokonalé figuře, nesedíte doma na zadku a i přes to všechno, jste stále sami? Pohled na okolí vás činí nešťastnými. Nezoufejte si! Zkuste to jinak, zkuste lásku přivolat s pomocí kouzel a magických rituálů.

Nejuctívanější bohyní z celé egyptské mytologie je Bohyně Isis nebo také Eset. Je matka všeho a všech a je silně spjatá s přírodou. I když jde o egyptskou bohyni, její kult se rozšířil daleko za hranice Egypta. Její chrámy tak můžete obdivovat i v Itálii anebo na řeckých ostrovech. Chrámy stojí dokonce i v Porýní a Podunají.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Chiron představuje klíč k pochopení našeho života. Může symbolicky oživit naši cestu vedoucí k naplnění našich osobních cílů. Naplňuje náš osud i osud nás všech jako společnosti. Pro Chirona v Beranu je typické hledání vlastní identity.