Kteří muži nejčastěji podvádějí

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Láska a vztahy, Osud,

Astrologie vám dokáže prozradit mnoho. Kromě povahy a charakteru osoby je to i to, zda dokáže být věrný anebo má zcela přirozený sklon k nevěře. Povědomí o těchto skutečnostech vás mohou ochránit před pozdějším zklamáním. Nutno říct, že tuto skutečnost posléze ověřili i vědci. kterým nakonec nezbylo nic jiného, než souhlasit s astrology.

Kozorozi

Kozorozi patří k nejvěrnějšímu znamení v zvěrokruhu. Spokojí se s flirtováním. Nemají potřebu podvádět, protože jsou dostatečně sebevědomí a ve vztahu stabilní. Pokud však už jednou zahnou, můžete si být jisti, že to nebude jednorázovka. Jelikož mu však podvádění vysloveně nedělá dobře, raději proto váš vztah skončí, než aby tajně podváděl.

 Vodnáři

Vodnáři jsou hodně náladoví, nestabilní, neloajální a také přelétaví. Nekoukají se přitom napravo, nalevo, neuvažují o následcích. Mnohdy dokonce ani neví, proč se do ní pouští. Nevěrní jsou ponejvíce tehdy, když se nudí. Nějak je nenapadne, že by mohli být někdy odhaleni. Aby vám nezahli, potřebují mít pocit, že jsou nepostradatelní.

 Ryby

Ryby podvádějí, když mají krizi středního věku, kdy jim dojde, že jejich život nějak moc rychle utíká a oni stárnou. Chtějí si tím dokázat, že ještě jsou plni sil, že ještě mají na to udělat něco dobrodružného, tajného, rebelského a zakázaného. Naštěstí u mnohých zůstane jen u snění. Odvahu k realizaci najde jen málokterá ryba.

 Beran

Berani jsou horké hlavy plné vášně. Rychleji jednají, než přemýšlí. Kvůli nevěře však rozhodně mosty nepálí. Snadno se pouze nechají strhnout svými pudy. Zajímavé však je, že běda, jestli by si to samé dovolila jeho partnerka. Pokud se však Beran skutečně zamiluje, je věrný a je pro svou lásku udělat absolutně vše.

 Býk

Býci jsou obvykle věrným a stálým znamením, takže se nevěry u nich nemusíte příliš bát. Občas však zakopnout. Pokud se tomu tak stane, vždy jde jen o sex. Asi se nudil a chtěl zpestřit svůj poněkud stereotypní život.

 Blíženec

Blíženci jsou často označují za záletníky, ale ve skutečnosti je to jinak. K záletu se uchýlí jen proto, že ho doma nikdo neposlouchá, nepodporuje, partner s ním nesdílí jeho názory, záliby a koníčky. Nikdy není nevěrným kvůli sexu. Fyzické potřeby jsou u něj vždy až na posledním místě. To však neznamená, že není obklopen opačným pohlavím. Jsou to přátelé. Pravda, jsou to mistři flirtu, ale ten berou pouze jako hru. Pozor však, nebuďte si jím nikdy jistí, aby vám ho díky tomuhle pocitu přeci jen nějaká neulovila.

 Rak

Raci si moc nevěří a tak jsou obvykle věrní. Pokud však zjistí, že se nějaké líbí, chlácholí si své ego a velmi snadno se do dotyčné ženy zamiluje, a to i přesto, že jí jde jen o jedno pomilování. Své excesy neumí dlouho tajit. Jdou přímo na věc bez ohledu na city druhých.

 Lev

Lev si potřebuje neustále něco dokazovat. Oblbnout dokáží kdejakou sukni. Milují flirtování. Nejvíc nevěrní jsou však až po padesátce. V té době si totiž myslí, že jsou těmi největšími milovníky. Díky tomu si troufnou i na mladá děvčata.

 Panna

Panny jsou věrni za každých okolností. Loajální jsou však jen proto, že mají ohromný strach z toho, že by byli přistiženi při činu. Když už svou ženu podvedou, je to ve fázi, když se jim nepodařilo urovnat stávající vztah. V období hádek už se často porozhlíží po jiné spřízněné duši. Sex pro ně totiž není nejdůležitější, potřebují psychické souznění. Nesnáší partnerčinu nevěru. Tu neodpustí.

áha

Váhy nepatří zrovna k velkým nevěrníkům. Mají své zásady. Jenže mají problém říkat ne, což se jim někdy může vymstít. Aby byli věrní, potřebují velkou dávku pozornosti. Nesmí mít čas na přemýšlení, co by bylo, kdyby. Pokud na ně budete kašlat, nebudete jim vyznávat lásku, je pravděpodobné, že ji budou hledat jinde. Jinak je to však stabilní znamení jež má rádo harmonii.

 Štír

Štíři jsou rozenými záletníky. Jejich pud je často ovládá a mají problém jej kontrolovat. Je to zajímavé, protože paradoxně jiným zálety neodpustí. Věrní jsou jen tehdy, když to s nimi doopravdy umíte a dokážete s nimi flirtovat i po pěti letech manželství. Pokud také bude uspokojena jejich sexuální vášeň, nebude potřebovat rozhlížet se po jiných sukních.

 Střelec

I Střelci patří k nejvíce nevěrným znamením. Ke svému životu totiž potřebují vzrušení. Milují flirtování, které však často sklouzne v něco víc. Jestli se však usadí a ožení, k nevěře nakonec obvykle nedojde. I oni se bojí, stejně jako Panny, že by na jeho zálety přišla partnerka. Někteří jsou však tak důmyslní, že dokáží vést doslova dvojí život. Jsou skvělými herci, takže věrnost dokáží skvěle předstírat. Umí perfektně pracovat s fakty. Jelikož to nejsou žádní velcí milovníci, vzrušuje je lovení. Se svou kořistí si často hrají, jako kočka s myší.

Snídaně představuje jedno z nejdůležitějších jídel dne. Podle toho, jak den ráno odstartujete se bude zbytek dne odvíjet. Důraz na snídani je proto na místě. Když ji vynecháte, budou vám po celý den chybět živiny a důsledkem toho i energie, můžete se cítit unavení a hladoví, večer vyžíráte ledničky a nakonec přibíráte. Aby však snídaně tělu prospěla, měla by být zdravá, pestrá a vyvážená. Každé znamení horoskopu má však na snídani jiné nároky, ty mimo jiné ovlivňují nejen to, jak se cítíme, ale i to, jestli přibíráme anebo ne. Víte, jak byste měli svůj den odstartovat, aby to co nejvíce prospělo vašemu tělu?

Symboly štěstí je jich mnoho a doprovází nás od počátku lidstva. Mají různou podobu. Věříme, že nám přinesou štěstí nebo nás ochrání před vším zlým. Nosíme je proto v kapse, v peněžence, na krku, stojí na našem stolku, máme je pod polštářem, houpou se nám na zrcátku v autě, visí nám u dveří i na zdi. Říkáme jim také talismany nebo amulety. Vážně jsou tak kouzelné?

Říká se, že se ze svých chyb máme poučit, abychom je příště neopakovali. Kolik z vás však má dojem, že chodí v bludném kruhu a staré chyby se k němu v průběhu života vrací jako dobře hozený bumerang.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Jste na velkém omylu, pokud si myslíte, že baculky jsou pro muže neviditelné. Je sice pravda, že každému se líbí něco jiného. A je také pravda, že za baculkami se povětšinou muži okatě neotáčí. Je však pravdou, že si umí muže získat i jinak než sexy postavou. A také je pravda, že i když se nakrucují s modelínami, domov utváří právě s baculkami. To jsou totiž ženy, které jsou podvědomě schopnější pro utváření domova a plození dětí.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti