Kteří muži nejčastěji podvádějí

Článek na téma: Astrologie, Horoskopy, Láska a vztahy, Osud,

Astrologie vám dokáže prozradit mnoho. Kromě povahy a charakteru osoby je to i to, zda dokáže být věrný anebo má zcela přirozený sklon k nevěře. Povědomí o těchto skutečnostech vás mohou ochránit před pozdějším zklamáním. Nutno říct, že tuto skutečnost posléze ověřili i vědci. kterým nakonec nezbylo nic jiného, než souhlasit s astrology.

Kozorozi

Kozorozi patří k nejvěrnějšímu znamení v zvěrokruhu. Spokojí se s flirtováním. Nemají potřebu podvádět, protože jsou dostatečně sebevědomí a ve vztahu stabilní. Pokud však už jednou zahnou, můžete si být jisti, že to nebude jednorázovka. Jelikož mu však podvádění vysloveně nedělá dobře, raději proto váš vztah skončí, než aby tajně podváděl.

 Vodnáři

Vodnáři jsou hodně náladoví, nestabilní, neloajální a také přelétaví. Nekoukají se přitom napravo, nalevo, neuvažují o následcích. Mnohdy dokonce ani neví, proč se do ní pouští. Nevěrní jsou ponejvíce tehdy, když se nudí. Nějak je nenapadne, že by mohli být někdy odhaleni. Aby vám nezahli, potřebují mít pocit, že jsou nepostradatelní.

 Ryby

Ryby podvádějí, když mají krizi středního věku, kdy jim dojde, že jejich život nějak moc rychle utíká a oni stárnou. Chtějí si tím dokázat, že ještě jsou plni sil, že ještě mají na to udělat něco dobrodružného, tajného, rebelského a zakázaného. Naštěstí u mnohých zůstane jen u snění. Odvahu k realizaci najde jen málokterá ryba.

 Beran

Berani jsou horké hlavy plné vášně. Rychleji jednají, než přemýšlí. Kvůli nevěře však rozhodně mosty nepálí. Snadno se pouze nechají strhnout svými pudy. Zajímavé však je, že běda, jestli by si to samé dovolila jeho partnerka. Pokud se však Beran skutečně zamiluje, je věrný a je pro svou lásku udělat absolutně vše.

 Býk

Býci jsou obvykle věrným a stálým znamením, takže se nevěry u nich nemusíte příliš bát. Občas však zakopnout. Pokud se tomu tak stane, vždy jde jen o sex. Asi se nudil a chtěl zpestřit svůj poněkud stereotypní život.

 Blíženec

Blíženci jsou často označují za záletníky, ale ve skutečnosti je to jinak. K záletu se uchýlí jen proto, že ho doma nikdo neposlouchá, nepodporuje, partner s ním nesdílí jeho názory, záliby a koníčky. Nikdy není nevěrným kvůli sexu. Fyzické potřeby jsou u něj vždy až na posledním místě. To však neznamená, že není obklopen opačným pohlavím. Jsou to přátelé. Pravda, jsou to mistři flirtu, ale ten berou pouze jako hru. Pozor však, nebuďte si jím nikdy jistí, aby vám ho díky tomuhle pocitu přeci jen nějaká neulovila.

 Rak

Raci si moc nevěří a tak jsou obvykle věrní. Pokud však zjistí, že se nějaké líbí, chlácholí si své ego a velmi snadno se do dotyčné ženy zamiluje, a to i přesto, že jí jde jen o jedno pomilování. Své excesy neumí dlouho tajit. Jdou přímo na věc bez ohledu na city druhých.

 Lev

Lev si potřebuje neustále něco dokazovat. Oblbnout dokáží kdejakou sukni. Milují flirtování. Nejvíc nevěrní jsou však až po padesátce. V té době si totiž myslí, že jsou těmi největšími milovníky. Díky tomu si troufnou i na mladá děvčata.

 Panna

Panny jsou věrni za každých okolností. Loajální jsou však jen proto, že mají ohromný strach z toho, že by byli přistiženi při činu. Když už svou ženu podvedou, je to ve fázi, když se jim nepodařilo urovnat stávající vztah. V období hádek už se často porozhlíží po jiné spřízněné duši. Sex pro ně totiž není nejdůležitější, potřebují psychické souznění. Nesnáší partnerčinu nevěru. Tu neodpustí.

áha

Váhy nepatří zrovna k velkým nevěrníkům. Mají své zásady. Jenže mají problém říkat ne, což se jim někdy může vymstít. Aby byli věrní, potřebují velkou dávku pozornosti. Nesmí mít čas na přemýšlení, co by bylo, kdyby. Pokud na ně budete kašlat, nebudete jim vyznávat lásku, je pravděpodobné, že ji budou hledat jinde. Jinak je to však stabilní znamení jež má rádo harmonii.

 Štír

Štíři jsou rozenými záletníky. Jejich pud je často ovládá a mají problém jej kontrolovat. Je to zajímavé, protože paradoxně jiným zálety neodpustí. Věrní jsou jen tehdy, když to s nimi doopravdy umíte a dokážete s nimi flirtovat i po pěti letech manželství. Pokud také bude uspokojena jejich sexuální vášeň, nebude potřebovat rozhlížet se po jiných sukních.

 Střelec

I Střelci patří k nejvíce nevěrným znamením. Ke svému životu totiž potřebují vzrušení. Milují flirtování, které však často sklouzne v něco víc. Jestli se však usadí a ožení, k nevěře nakonec obvykle nedojde. I oni se bojí, stejně jako Panny, že by na jeho zálety přišla partnerka. Někteří jsou však tak důmyslní, že dokáží vést doslova dvojí život. Jsou skvělými herci, takže věrnost dokáží skvěle předstírat. Umí perfektně pracovat s fakty. Jelikož to nejsou žádní velcí milovníci, vzrušuje je lovení. Se svou kořistí si často hrají, jako kočka s myší.

Chryzopras je zelenou odrůdou chalcedonu. Vyznačuje se světle zelenou, mátově zelenou až tmavě zelenou barvou. Za svou barvu vděčí niklu. Tento kámen byl nejoblíbenějším drahým kamenem Alexandra Velikého.

Letošní rok je skutečně pestrý a velmi zajímavý. Hned po polostínovém zatmění 10. 2. 2017, se další noc můžete pokochat pohledem na kometu 45P/Honda-Mrkos-Pajdušáková. Kometa je výjimečná tím, že je československá.

Rádi byste poodhalili roušku své budoucnosti? Chcete znát jasně a stručně odpovědi na otázky položené ve stylu ano, ne? I když vám mnohé věštecké metody tuto možnost odmítne, kyvadlo je tolik oblíbené pro svou jednoduchost a fakt, že vám takto stručně na vaše otázky odpoví.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Zabývání se kouzly a obecně i magií má několik specifik, protože neexistuje jen jedna jediná magie, ale dělí se hned na několik druhů. Zajímavé je i samotné rozdělení, protože mimo to, že obecně magie pracuje s mnoha živly i předměty, myšlenkami, dělí se v základě na pět základních magií, kterými je se možno zabývat a ovládat je. Je pravdou, že většina čarodějů a čarodějek, soustředí své síly na jednu vybranou, postupem času ale mohou přejít na jiné, což se často děje s přechodem od bílé, základní magie k černé, té, se kterou je neradno si zahrávat. Je to cesta rovnou do pekel.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Lída - andělské karty