Odpusťte svým rodičům, protože až pak budete moci žít

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy, Osud,

Největších chyb, kterých se v dospělosti dopouštíme, mají svůj původ v dětství. Může za to výchova a prostředí v jakém jsme vyrostli. V některých rodinách bývají výchovné pochybení drobné a nevýznamné, ale v jiných pro změnu tak význačné, že se s nimi musíte vypořádat i ve své dospělosti.

Jedinou cestou k úspěchu je přitom rozhodnutí skončit se shazováním viny na své rodiče, ukončení výmluv a výčitek za jejich selhání a místo toho se rozhodnete žít svůj vlastní život dospělého člověka. Do té doby, dokud se k tomu to posunu nedostanete a stále budete žít v nedospělé společnosti a budete trpět jejími nešvary, nikdy nebudete dost zralí na to, být dospělí.

Samozřejmě, těm nejbližším se paradoxně odpouští za rány z dětství nejhůře. Ví totiž přesně, kam říznout a ta bolest je krutá a nezapomenutelná. Pokud to však neučiníte, uvíznete. Nikdy nedospějete, nikdy nebudete žít svůj život a nikdy nebudete úspěšní. Odpuštění však není o hlavě, ale o pochopení, mysli, těla i ducha. Pokud tak neučiníte, bude váš život podobný tomu vašich rodičů. Tedy i jejich chyb. Převezmete jejich kříž i trápení a povlečete ho se sebou dál. I vy pocítíte strach, beznaděj a marnost. Je však jen na vás, zda se rozhodnete přetrhat řetězy tohoto karmického vztahu a posunout se dál.

Nevěříte?

Zastavte se a pouvažujte, kolik je ve vaší rodině podobností. Co všechno mají vaši rodiče s vámi společného, ať se zlobíte, nebo ne. Až zjistíte tyto podobnosti, klidně se na ně ptejte, přestaňte už konečně soudit a odsuzovat. Mějte soucit. Pochopte, že se snažili jednat nejlépe, jak mohli a jak dovedli. To vám dovolí se přes poškozený dětský hardware překlenout. Budete moci jít konečně svou vlastní cestou bez špatného naprogramování rodiči a karmického zatížení.

Výzkumy prokázaly, že meditace podporuje pocit štěstí a pomáhá k úspěšnému životu.

Meditace tedy není rozmarem, ale důležitým prostředkem k tomu, jak si udržet a upevnit své zdraví a štěstí. Jejím cílem je především zklidnění, vyčištění hlavy a získání nadhledu. Někdy se do této kategorie řadí i rozumové přemítání nebo denní snění.

Je to v současnosti takový velký nešvar, zbavovat se své zodpovědnosti a házet ji na jiné. Dobré duše, lidi, kteří nejsou zas až tak pevní v kramflecích, aby ustáli toto nedospělé chování jiných, v jisté míře spojené s citovým vydíráním a manipulováním, často tuto zodpovědnost přeberou.

K té nejvýznamnější východní metodě předpovídání budoucnosti patří Shukuyo astrologie, která představuje zcela jiný způsob věštění, než jaký je znám v Evropě. Je mnohem složitější.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

V některých momentech je skutečně obtížné odpovědět jasně a stručně ANO nebo NE. Někdy jde o životní rozhodnutí, s nímž pak budeme muset žít až do konce svého života. Víte však, že jsou mezi námi lidi s chronickou nerozhodností, kteří se skutečně nedokážou rozhodnout? Proč tomu tak je a co s tím dělat?