Přeslička

Článek na téma: Astrologie, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Přeslička je úžasnou bylinou, která na zemi rostla mnohem dříve, než po ní začali chodit lidi. Pravda, v minulosti měla trochu jinou podobu, rostla do výše palem. Bylina patří k superbylinám, jež je označována za univerzální lék.

Hlavní léčebnou složkou přesličky je oxid křemičitý, jenž tělu pomáhá vstřebat vápník. Běžně se užívá k čištění kovových předmětů, k nimž patří hrnce i pánve.

Účinky přesličky

Přeslička je dobrým antioxidantem a tradičním lékem pro léčbu obtíží močových cest. Kromě toho pak posiluje vlasy, zuby, zbavuje pleť vrásek. Má totiž silně abrazivní účinek. Zvyšuje hustotu kostí, pomáhají lidem s artritidou, slabostí močového měchýře, křehkými nehty, chronickým onemocněním plic, stárnutím kůže, dna, zadržování tekutin, omrzliny, ztrátou hmotnosti, těžkou menstruací, krvácení z nosu, plic i imunitou. Při nanesení na kůži léčí popáleniny a rány (poradí si i s vředy). přeslička zpomaluje krvácení a podporuje její srážení.

V magii se přeslička užívá

Podle hvězd je přeslička pod vládou Saturna. Posiluje hranice, chrání vás před vetřelci v domácnosti, podporuje plodnost, podporuje hojení kostí, užívá se při kouzlech proti stárnutí.

Vedlejší účinky

Přesličku by neměly užívat těhotné a kojící. Lidi, kteří pijí alkohol se obvykle potýkají s nedostatkem thiaminu. Užívání přesličky tuto situaci pak ještě zhoršuje. Pozor by si měli dávat i cukrovkáři, lidé s nízkou hladinou draslíku a thiaminu.

 

  • Pozor, přeslička působí jako diuretikum, což může zvýšit lithium v těle. Pokud ještě k tomu užíváte lithium, nemuselo by to dopadnout dobře.

  • Dlouhodobé užívání přesličky není vhodné u nemocných, jež trápí poruchy ledvin, onemocnění srdce a cukrovkou.

  • Při užívání přesličky klesá hladina vitamínu B1.

  • Dlouhodobé užívání přesličky není vhodné. Vždy je dobré po nějaké době užívání přerušit. Samozřejmě to neplatí pro obklady a masti.

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Od dob Sigmunda Freuda vznikla celá řada nejrůznějších teorií o snech. Byly provedeny i fascinující vědecké objevy na poli biologie i neurologie. I když jsme pootevřeli vrátka, stále nám skutečné tajemství snů uniká. Stále nevíme skutečnou podstatu, ani význam.

 

Planety naší sluneční soustavy mají na nás dle astrologů významný vliv. Každá z planet se vyznačuje určitými vlastnostmi, které ovlivňují jednotlivé znamení, i celé lidstvo. Každý člověk se narodil nejen v jiném čase, ale i v jiném rozestavění planet, což má za příčinu, že vznikly zcela jedinečné osobnosti s jedinečnými vlastnostmi.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Okolo vykládání karet koluje řada pověr a mýtů. Jedním z nich je i to, že dovednost vykládat karty je pouze pro hrstku vyvolených. Není. Vykládání karet je však nutné se naučit. Jde o skvělý nástroj sebepoznání, meditace i tradičnímu výkladu.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Iveta - výklad karet