Charakteristika podle dne v týdnu, kdy jste se narodili

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Víte, že na váš charakter má významný vliv i to, v jakém dnu v tydnu jste se narodili. Staří Římané tomu velmi věřili, a proto jednotlivé dny pojmenovali podle bohů. Ty pak vystihovali charakter narozeného člověka.

Pondělí - Měsíc

Lidem, kteří se narodili v pondělí, vládne Měsíc. Tito lidé jsou díky němu empatičtí, starostliví a oplývají velkou fantazií. Lidé narozeni v pondělí si kladou velké cíle, jsou ambiciózní a příjemně vystupují. Mají sklony podléhat emocím, iluzím a nátlaku okolí. Jsou náladoví, nestálí a příliš melancholičtí.

Úterý - Mars

Lidé narození v úterý jsou díky Marsu odvážní, plni energie a jsou to také horké hlavy. Dokáží se všemu postavit čelem. Mají smysl pro spravedlnost. Umí se zastat druhých, jsou také svobodomyslní, netrpěliví, neklidní, neustále ve spěchu.

Středa - Merkur

Středě vládne Merkur, a proto lidé v tento den narození oplývají velkou komunikativností a výřečností. Jde o lidi, kteří neustále něco analyzují, organizují a mají velké obchodnické vlohy. Jsou veselí, bystří a pohotoví. Hodně se vymlouvají, jsou příliš kritičtí a pravidla jsou tu pro ně proto, aby se porušovaly.

Čtvrtek - Jupiter

Jupiter je planetou štěstí. Čtvrtek je tedy dnem šťastných. Lidé v tento den narození jsou veselí, přátelští společenští a extravagantní. Tito lidé mají smysl pro spravedlnost, jsou čestní, štědří a velkorysí. Dokáží být i velmi domýšliví, malicherní, prostořecí a pokrytečtí.

Pátek - Venuše

Lidé narození v pátek jsou inteligentní, společenští, laskaví a soucitní. Často mají umělecké sklony. Jsou to dobří diplomaté. Jsou pokorní, ale také i marniví, ješitní a nepořádní. Někdy bojují s nerozhodnodností a inklinují k nicnedělání.

Sobota - Saturn

Lidé narozeni v sobotu jsou pod vládou Saturnu. Jde o velmi vážné a rezervované lidi. Jsou velmi přemýšliví, trpěliví, vytrvalí a pesimističtí. Nic jim život nedá zadarmo. Nemají rádi nové věci. Mají ohromný smysl pro pořádek. Jsou důslední a precizní. Bývají šetrní, podezíraví a tvrdohlaví.

Neděle - Slunce

Lidé narození v neděli jsou děti Slunce. Jsou to velmi optimističtí, pozitivně naladění lidé. Jsou velmi inteligentní, kreativní a energičtí. Mají vůdčí schopnosti. Bývají sebevědomí, odvážní, upřímní a čestní. Občas by mohli zpomalit. Jejich slabinou je sklon k povýšenému chování, hrdosti a egoismu.

Indigové děti jsou novou generací lidí, která se narodila po roce 1980. Jde o generaci plnou rebelů. Tyto děti jsou vzpurné, vzdorovité a zlobivé. Jde o malé výtržníky, ale zároveň i děti se zcela výjimečnými schopnostmi. Také to jsou osoby velice opatrné, empatické a se zcela výjimečným chápáním světa. Jejich úkolem je zlepšit přístup k světu, sjednocení lidí a přínos míru.

Největších chyb, kterých se v dospělosti dopouštíme, mají svůj původ v dětství. Může za to výchova a prostředí v jakém jsme vyrostli. V některých rodinách bývají výchovné pochybení drobné a nevýznamné, ale v jiných pro změnu tak význačné, že se s nimi musíte vypořádat i ve své dospělosti.

Pod pojmem Bahaismus se skrývá nejmladší náboženství na světě známé i jako Bahá’í, což je abrahámovské monoteistické náboženství jehož zakladatelem je Bahá’u’lláh. Věřícími je považován za posledního z řady Božích poslů.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Čínský kalendář je pravděpodobně tím nejstarším kalendářem na celém světě. První zmínky totiž pochází z doby hlubší než 5000 let. Říká se, že jej vytvořil císař Huang Di. S čínským kalendářem pak úzce souvisí i čínský horoskop. K jehož vzniku se váže jedna legenda.

Věštkyně Lída - andělské karty Věštkyně Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti