Charakteristika podle dne v týdnu, kdy jste se narodili

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Víte, že na váš charakter má významný vliv i to, v jakém dnu v tydnu jste se narodili. Staří Římané tomu velmi věřili, a proto jednotlivé dny pojmenovali podle bohů. Ty pak vystihovali charakter narozeného člověka.

Pondělí - Měsíc

Lidem, kteří se narodili v pondělí, vládne Měsíc. Tito lidé jsou díky němu empatičtí, starostliví a oplývají velkou fantazií. Lidé narozeni v pondělí si kladou velké cíle, jsou ambiciózní a příjemně vystupují. Mají sklony podléhat emocím, iluzím a nátlaku okolí. Jsou náladoví, nestálí a příliš melancholičtí.

Úterý - Mars

Lidé narození v úterý jsou díky Marsu odvážní, plni energie a jsou to také horké hlavy. Dokáží se všemu postavit čelem. Mají smysl pro spravedlnost. Umí se zastat druhých, jsou také svobodomyslní, netrpěliví, neklidní, neustále ve spěchu.

Středa - Merkur

Středě vládne Merkur, a proto lidé v tento den narození oplývají velkou komunikativností a výřečností. Jde o lidi, kteří neustále něco analyzují, organizují a mají velké obchodnické vlohy. Jsou veselí, bystří a pohotoví. Hodně se vymlouvají, jsou příliš kritičtí a pravidla jsou tu pro ně proto, aby se porušovaly.

Čtvrtek - Jupiter

Jupiter je planetou štěstí. Čtvrtek je tedy dnem šťastných. Lidé v tento den narození jsou veselí, přátelští společenští a extravagantní. Tito lidé mají smysl pro spravedlnost, jsou čestní, štědří a velkorysí. Dokáží být i velmi domýšliví, malicherní, prostořecí a pokrytečtí.

Pátek - Venuše

Lidé narození v pátek jsou inteligentní, společenští, laskaví a soucitní. Často mají umělecké sklony. Jsou to dobří diplomaté. Jsou pokorní, ale také i marniví, ješitní a nepořádní. Někdy bojují s nerozhodnodností a inklinují k nicnedělání.

Sobota - Saturn

Lidé narozeni v sobotu jsou pod vládou Saturnu. Jde o velmi vážné a rezervované lidi. Jsou velmi přemýšliví, trpěliví, vytrvalí a pesimističtí. Nic jim život nedá zadarmo. Nemají rádi nové věci. Mají ohromný smysl pro pořádek. Jsou důslední a precizní. Bývají šetrní, podezíraví a tvrdohlaví.

Neděle - Slunce

Lidé narození v neděli jsou děti Slunce. Jsou to velmi optimističtí, pozitivně naladění lidé. Jsou velmi inteligentní, kreativní a energičtí. Mají vůdčí schopnosti. Bývají sebevědomí, odvážní, upřímní a čestní. Občas by mohli zpomalit. Jejich slabinou je sklon k povýšenému chování, hrdosti a egoismu.

Ve skutečnosti láska a vztah může vyděsit každého muže napříč všemi znameními. Každý z nich se však bojí něčeho jiného. Chcete vědět, čeho se vyvarovat, aby ten váš vysněný nevzal do zaječích? Pokud chcete znát odpověď, čtěte dále.

Chiron představuje klíč k pochopení našeho života. Může symbolicky oživit naši cestu vedoucí k naplnění našich osobních cílů. Naplňuje náš osud i osud nás všech jako společnosti. Pro Chirona v Beranu je typické hledání vlastní identity.

Rok se přehoupl do druhé půle, éra dovolených pozvolna končí, začínají se blížit Vánoce. I nastal čas zvažovat a plánovat, k tomu se však hodí nápověda. Snad vám k tomu horoskop na rok 2018 poslouží.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Horoskop na jednotlivá znamení prozradí spoustu věcí, třeba i to, jaký je váš vztah k módě a také moc dobře ví, co nám nejlépe sluší, co bychom měli vyzkoušet a čemu se naopak vyhýbat. Pojďte se s námi blíže podívat, co vám hvězdy v módě radí.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Lída - andělské karty