Charakteristika podle dne v týdnu, kdy jste se narodili

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Víte, že na váš charakter má významný vliv i to, v jakém dnu v tydnu jste se narodili. Staří Římané tomu velmi věřili, a proto jednotlivé dny pojmenovali podle bohů. Ty pak vystihovali charakter narozeného člověka.

Pondělí - Měsíc

Lidem, kteří se narodili v pondělí, vládne Měsíc. Tito lidé jsou díky němu empatičtí, starostliví a oplývají velkou fantazií. Lidé narozeni v pondělí si kladou velké cíle, jsou ambiciózní a příjemně vystupují. Mají sklony podléhat emocím, iluzím a nátlaku okolí. Jsou náladoví, nestálí a příliš melancholičtí.

Úterý - Mars

Lidé narození v úterý jsou díky Marsu odvážní, plni energie a jsou to také horké hlavy. Dokáží se všemu postavit čelem. Mají smysl pro spravedlnost. Umí se zastat druhých, jsou také svobodomyslní, netrpěliví, neklidní, neustále ve spěchu.

Středa - Merkur

Středě vládne Merkur, a proto lidé v tento den narození oplývají velkou komunikativností a výřečností. Jde o lidi, kteří neustále něco analyzují, organizují a mají velké obchodnické vlohy. Jsou veselí, bystří a pohotoví. Hodně se vymlouvají, jsou příliš kritičtí a pravidla jsou tu pro ně proto, aby se porušovaly.

Čtvrtek - Jupiter

Jupiter je planetou štěstí. Čtvrtek je tedy dnem šťastných. Lidé v tento den narození jsou veselí, přátelští společenští a extravagantní. Tito lidé mají smysl pro spravedlnost, jsou čestní, štědří a velkorysí. Dokáží být i velmi domýšliví, malicherní, prostořecí a pokrytečtí.

Pátek - Venuše

Lidé narození v pátek jsou inteligentní, společenští, laskaví a soucitní. Často mají umělecké sklony. Jsou to dobří diplomaté. Jsou pokorní, ale také i marniví, ješitní a nepořádní. Někdy bojují s nerozhodnodností a inklinují k nicnedělání.

Sobota - Saturn

Lidé narozeni v sobotu jsou pod vládou Saturnu. Jde o velmi vážné a rezervované lidi. Jsou velmi přemýšliví, trpěliví, vytrvalí a pesimističtí. Nic jim život nedá zadarmo. Nemají rádi nové věci. Mají ohromný smysl pro pořádek. Jsou důslední a precizní. Bývají šetrní, podezíraví a tvrdohlaví.

Neděle - Slunce

Lidé narození v neděli jsou děti Slunce. Jsou to velmi optimističtí, pozitivně naladění lidé. Jsou velmi inteligentní, kreativní a energičtí. Mají vůdčí schopnosti. Bývají sebevědomí, odvážní, upřímní a čestní. Občas by mohli zpomalit. Jejich slabinou je sklon k povýšenému chování, hrdosti a egoismu.

Lopuch je poměrně nenápadná rostlinu, která roste u vody, na smetištích, okolo cest i luk. Spousta lidí ji považuje za plevel. Je to však chyba, protože na našem území patří k těm nejléčivějším. Lopuch je dvouletka, které může dorůst až metru a půl.

Tibetská astrologie má zcela jiný pohled na člověka. Přirovnat ji můžeme k indiánskému i čínskému horoskopu. Jde o směs astrologie, numerologie a věštění. Znamení se neřídí měsíci, ale roky narození, jako u čínského horoskopu. Zajímavé na tomto horoskopu je i to, že se odvolává i na minulé životy.

Podle všech poznatků patří Babylonská astrologie k těm nejstarším na světě, dokonce ještě starším než je ta Sumerská. Jde dokonce vůbec o první organizovaný systém astrologie. Spekuluje se, že zde existovala již v třetím tisíciletí před naším letopočtem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.

Kartářka Lída - andělské karty Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti