Charakteristika podle dne v týdnu, kdy jste se narodili

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Víte, že na váš charakter má významný vliv i to, v jakém dnu v tydnu jste se narodili. Staří Římané tomu velmi věřili, a proto jednotlivé dny pojmenovali podle bohů. Ty pak vystihovali charakter narozeného člověka.

Pondělí - Měsíc

Lidem, kteří se narodili v pondělí, vládne Měsíc. Tito lidé jsou díky němu empatičtí, starostliví a oplývají velkou fantazií. Lidé narozeni v pondělí si kladou velké cíle, jsou ambiciózní a příjemně vystupují. Mají sklony podléhat emocím, iluzím a nátlaku okolí. Jsou náladoví, nestálí a příliš melancholičtí.

Úterý - Mars

Lidé narození v úterý jsou díky Marsu odvážní, plni energie a jsou to také horké hlavy. Dokáží se všemu postavit čelem. Mají smysl pro spravedlnost. Umí se zastat druhých, jsou také svobodomyslní, netrpěliví, neklidní, neustále ve spěchu.

Středa - Merkur

Středě vládne Merkur, a proto lidé v tento den narození oplývají velkou komunikativností a výřečností. Jde o lidi, kteří neustále něco analyzují, organizují a mají velké obchodnické vlohy. Jsou veselí, bystří a pohotoví. Hodně se vymlouvají, jsou příliš kritičtí a pravidla jsou tu pro ně proto, aby se porušovaly.

Čtvrtek - Jupiter

Jupiter je planetou štěstí. Čtvrtek je tedy dnem šťastných. Lidé v tento den narození jsou veselí, přátelští společenští a extravagantní. Tito lidé mají smysl pro spravedlnost, jsou čestní, štědří a velkorysí. Dokáží být i velmi domýšliví, malicherní, prostořecí a pokrytečtí.

Pátek - Venuše

Lidé narození v pátek jsou inteligentní, společenští, laskaví a soucitní. Často mají umělecké sklony. Jsou to dobří diplomaté. Jsou pokorní, ale také i marniví, ješitní a nepořádní. Někdy bojují s nerozhodnodností a inklinují k nicnedělání.

Sobota - Saturn

Lidé narozeni v sobotu jsou pod vládou Saturnu. Jde o velmi vážné a rezervované lidi. Jsou velmi přemýšliví, trpěliví, vytrvalí a pesimističtí. Nic jim život nedá zadarmo. Nemají rádi nové věci. Mají ohromný smysl pro pořádek. Jsou důslední a precizní. Bývají šetrní, podezíraví a tvrdohlaví.

Neděle - Slunce

Lidé narození v neděli jsou děti Slunce. Jsou to velmi optimističtí, pozitivně naladění lidé. Jsou velmi inteligentní, kreativní a energičtí. Mají vůdčí schopnosti. Bývají sebevědomí, odvážní, upřímní a čestní. Občas by mohli zpomalit. Jejich slabinou je sklon k povýšenému chování, hrdosti a egoismu.

Senzibil je člověk, který má mimosmyslové vnímání, s nímž dokáže pracovat. V reálu se s nimi můžete střetnout v podobě léčitelů, jasnozřivců, telepatů, psychotroniků anebo odborníků na reiky. Mimosmyslové vnímání je možno zařadit i do parapsychologie. To, zda takovou dovednost dotyčný skutečně má neprokáže nikdo. Faktem však je, že podvodníkům jejich praxe obvykle dlouho nevydrží.

Poněkud zvláštním úkazem na naší planetě jsou diamanty, nejtvrdší nerosty, které sice dokážou zdobit každou dámu, ale bohužel mají i magickou moc v podobě nositele neštěstí.

Uran je v Beranu již od března roku 2011 a bude v něm až do března 2019. Je to takový louda. Aby prošel celým zvěrokruhem, potřebuje k tomu 84 let, přičemž v každém znamení se zdrží zhruba 7 let. Naposledy byl Uran v Beranu v letech 1927 až 1935.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Většinou svou pozornost upínáme k mocnému úplňku, nepodceňujme však sílu novoluní. Již za dva dny, přesně 26. 4. 2017 v 14:16 nastane novoluní ve znamení Býka. Novoluní se navíc skvěle hodí ke kouzlení. Zamyslete se nad svou situací a ujasněte si, jestli nemáte něco, co potřebujete vyřešit, je proto ideální období.