Plakat zakázáno

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy,

Společnost nám vnutila spoustu tabu. Nesmíme být tlustí, přesněji mít větší konfekční velikost než 36 je nepřípustné. Nesmíme stárnout. Musíme být dokonalí. Ženy musí být vždy dokonale upravené, krásné, nestárnoucí reprezentativní, dokonalými matkami, hospodyňkami i profesionálkami. Tabu je nemoc, bolest a umírání. Pláč představuje něco nepřípustného. Za smutek a slzy by se lidi měli stydět. Vážně? Není to už moc? Není už toto smýšlení poněkud choré?

Proč pláčeme?

Je to zajímavé, že i přes veškeré výzkumy, sále nevíme, proč vlastně pláčeme. Víme výhody, známe to, že ženy pláčou mnohem více než muži, ale skutečný mechanismus pláče je vědcům stále utajen.

Plakat je zakázáno!

Podle americké studie Jonathana Rottenberga z Univerzity na Jižní Floridě, je pláč k ničemu. Tvrdí, že pláč pouze umocňuje smutek uvnitř. Je to troufalé prohlášení, když se vezme v úvahu to, že pohází ze studie, které se účastnila necelá stovka žen z Ameriky ve věku 18-48 let. Studie navíc probíhala pouhých 73 dní.

Pláč je zdravý

Ve skutečnosti je tomu jinak. Slzy mají ochrannou funkci. Kromě toho, že odplavují mikroby a bakterie, jsou projev nejen smutku, ale i radosti. Zbavuje nás stresu a napětí. Ulevuje nám. Posiluje vztahy. Vyplavuje z těla škodlivé látky a pomáhají duši lépe a snáze se vypořádat s bolestivými a psychickými náročnými momenty v životě. Nebrečí přitom pouze lidi, ale i všichni savci, které rozhodně nenapadne svůj smutek a bolest nějak krotit a potlačovat.

Pláč je přirozeným prostředkem uvolňování svých emocí. Organismus pláč užívá rovněž i ke zpracování emocí. A tak pokud se vám chce plakat, plačte. Nepotlačujte své emoce. Neničte se psychicky, protože takové jednání může v konečném výsledku způsobit vážné zdravotní problémy. Dušení a potlačování emocí, ignorování bolesti a smutku, očekávání, že trápení odezní jaksi samo bez toho abychom si dovolili danou věc zpracovat, rozhodně zdravé není. Jde naopak o hazard s fyzickým i duševním zdravím.

Zapomeňte proto, co nám vtlouká společnost, zapomeňte na fráze, které říkají, že kdo brečí je padavka a že se z uplakaných holek stanou bláznivky. Uvolněte své emoce a pokud cítíte tu potřebu plačte. Pláč je totiž stejně přirozený a zdravý jako smích.

Rok se přehoupl do druhé půle, éra dovolených pozvolna končí, začínají se blížit Vánoce. I nastal čas zvažovat a plánovat, k tomu se však hodí nápověda. Snad vám k tomu horoskop na rok 2018 poslouží.

Největších chyb, kterých se v dospělosti dopouštíme, mají svůj původ v dětství. Může za to výchova a prostředí v jakém jsme vyrostli. V některých rodinách bývají výchovné pochybení drobné a nevýznamné, ale v jiných pro změnu tak význačné, že se s nimi musíte vypořádat i ve své dospělosti.

I když se řada lidí snaží od peněz oprostit a spousta lidí tvrdí, že mít peníze není důležité, jsou vstupenkou ke svobodě a pomáhají realizovat sny. A jelikož je svoboda považována za základní právo pro život každého jedince na Zemi, tak to asi se skutečnou laxností k financím nebude až tak laxní. Ba co víc, u řady lidí je to přesně naopak. Sní o bohatství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Tak, jako každý rok, i tento se neobejde bez několika magických úplňků. Tyto noci jsou ideální pro magii a magické rituály. Provádět můžete i ochranné rituály. Každý úplněk probíhá v jiném znamení zvěrokruhu. Pokud plánujete užít v tomto období magii, měla by korespondovat s daným znamením.