Plakat zakázáno

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy,

Společnost nám vnutila spoustu tabu. Nesmíme být tlustí, přesněji mít větší konfekční velikost než 36 je nepřípustné. Nesmíme stárnout. Musíme být dokonalí. Ženy musí být vždy dokonale upravené, krásné, nestárnoucí reprezentativní, dokonalými matkami, hospodyňkami i profesionálkami. Tabu je nemoc, bolest a umírání. Pláč představuje něco nepřípustného. Za smutek a slzy by se lidi měli stydět. Vážně? Není to už moc? Není už toto smýšlení poněkud choré?

Proč pláčeme?

Je to zajímavé, že i přes veškeré výzkumy, sále nevíme, proč vlastně pláčeme. Víme výhody, známe to, že ženy pláčou mnohem více než muži, ale skutečný mechanismus pláče je vědcům stále utajen.

Plakat je zakázáno!

Podle americké studie Jonathana Rottenberga z Univerzity na Jižní Floridě, je pláč k ničemu. Tvrdí, že pláč pouze umocňuje smutek uvnitř. Je to troufalé prohlášení, když se vezme v úvahu to, že pohází ze studie, které se účastnila necelá stovka žen z Ameriky ve věku 18-48 let. Studie navíc probíhala pouhých 73 dní.

Pláč je zdravý

Ve skutečnosti je tomu jinak. Slzy mají ochrannou funkci. Kromě toho, že odplavují mikroby a bakterie, jsou projev nejen smutku, ale i radosti. Zbavuje nás stresu a napětí. Ulevuje nám. Posiluje vztahy. Vyplavuje z těla škodlivé látky a pomáhají duši lépe a snáze se vypořádat s bolestivými a psychickými náročnými momenty v životě. Nebrečí přitom pouze lidi, ale i všichni savci, které rozhodně nenapadne svůj smutek a bolest nějak krotit a potlačovat.

Pláč je přirozeným prostředkem uvolňování svých emocí. Organismus pláč užívá rovněž i ke zpracování emocí. A tak pokud se vám chce plakat, plačte. Nepotlačujte své emoce. Neničte se psychicky, protože takové jednání může v konečném výsledku způsobit vážné zdravotní problémy. Dušení a potlačování emocí, ignorování bolesti a smutku, očekávání, že trápení odezní jaksi samo bez toho abychom si dovolili danou věc zpracovat, rozhodně zdravé není. Jde naopak o hazard s fyzickým i duševním zdravím.

Zapomeňte proto, co nám vtlouká společnost, zapomeňte na fráze, které říkají, že kdo brečí je padavka a že se z uplakaných holek stanou bláznivky. Uvolněte své emoce a pokud cítíte tu potřebu plačte. Pláč je totiž stejně přirozený a zdravý jako smích.

Tento test je starý test osobnosti, s nímž přišel Leopold Szondi již v roce 1935. Jde o neverbální projektivní test, který spočívá ve výběru jedné fotografie z osmi.

Astrolog se vedle postavení planet všímá také i astrologických domů, ty totiž upřesňují pochopení vlivu jednotlivých planet na daného člověka. Ve zvěrokruhu jich najdete hned 12, každý z nich se přitom zaměřuje na jinou oblast (fyzickou existenci, majetek, komunikaci, domov, sexualitu, práci, kreativitu, vztahy, kariéru, přátele a psychický vývoj).

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62
Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62 Moje stránka, otázky a ohlasy

Astrologové se na asteroidy dívají jinak než astronomové. Zatímco vědci považují asteroidy za velké kameny, které spadají do sluneční soustavy, astrologové ví, že mohou dost významně ovlivnit naše životy. Jejich existenci byste proto neměli podcenit.