Plakat zakázáno

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Láska a vztahy,

Společnost nám vnutila spoustu tabu. Nesmíme být tlustí, přesněji mít větší konfekční velikost než 36 je nepřípustné. Nesmíme stárnout. Musíme být dokonalí. Ženy musí být vždy dokonale upravené, krásné, nestárnoucí reprezentativní, dokonalými matkami, hospodyňkami i profesionálkami. Tabu je nemoc, bolest a umírání. Pláč představuje něco nepřípustného. Za smutek a slzy by se lidi měli stydět. Vážně? Není to už moc? Není už toto smýšlení poněkud choré?

Proč pláčeme?

Je to zajímavé, že i přes veškeré výzkumy, sále nevíme, proč vlastně pláčeme. Víme výhody, známe to, že ženy pláčou mnohem více než muži, ale skutečný mechanismus pláče je vědcům stále utajen.

Plakat je zakázáno!

Podle americké studie Jonathana Rottenberga z Univerzity na Jižní Floridě, je pláč k ničemu. Tvrdí, že pláč pouze umocňuje smutek uvnitř. Je to troufalé prohlášení, když se vezme v úvahu to, že pohází ze studie, které se účastnila necelá stovka žen z Ameriky ve věku 18-48 let. Studie navíc probíhala pouhých 73 dní.

Pláč je zdravý

Ve skutečnosti je tomu jinak. Slzy mají ochrannou funkci. Kromě toho, že odplavují mikroby a bakterie, jsou projev nejen smutku, ale i radosti. Zbavuje nás stresu a napětí. Ulevuje nám. Posiluje vztahy. Vyplavuje z těla škodlivé látky a pomáhají duši lépe a snáze se vypořádat s bolestivými a psychickými náročnými momenty v životě. Nebrečí přitom pouze lidi, ale i všichni savci, které rozhodně nenapadne svůj smutek a bolest nějak krotit a potlačovat.

Pláč je přirozeným prostředkem uvolňování svých emocí. Organismus pláč užívá rovněž i ke zpracování emocí. A tak pokud se vám chce plakat, plačte. Nepotlačujte své emoce. Neničte se psychicky, protože takové jednání může v konečném výsledku způsobit vážné zdravotní problémy. Dušení a potlačování emocí, ignorování bolesti a smutku, očekávání, že trápení odezní jaksi samo bez toho abychom si dovolili danou věc zpracovat, rozhodně zdravé není. Jde naopak o hazard s fyzickým i duševním zdravím.

Zapomeňte proto, co nám vtlouká společnost, zapomeňte na fráze, které říkají, že kdo brečí je padavka a že se z uplakaných holek stanou bláznivky. Uvolněte své emoce a pokud cítíte tu potřebu plačte. Pláč je totiž stejně přirozený a zdravý jako smích.

Intuitivní astrologie je moderní obor astrologie, který se od té klasické liší tím, že je spojen s výkladem karet. Tato astrologie není ani tak o předpovídání budoucnosti, ale o vlastním prožitku, sebepoznání, které je spojeno s rozeznáním vlastních schopností, potřeb, vzorců chování a vloh. Pozor, nezaměňujte s Astropsychologií. Střetnout se s ní můžete i jako Karmická astrologie.

Dodnes se ve světě přou, odkud koláček štěstí ve skutečnosti pochází. Tolik oblíbený americký způsob věštění, o němž mnohdy říkají, že pochází z Kalifornie, však v reálu pochází odjinud. Jeho původ je ve skutečnosti spojen s Japonskem nebo Čínou.

Bílá magie lásky

Bílá magie je založena na poznání, že vše na všech úrovních reality, je spolu neoddělitelně spjato. Bílá magie věří v mystické síly prvků, které dokáží eliminovat jakoukoliv negativitu, která nás obklopuje, a to přitom bez toho, aby způsobila škodu nebo zranění někoho jiného. Tato magie má sílu léčit, chránit, žehnat, přinášet dobré sny, plnit přání i přinášet lásku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Rádi byste poodhalili roušku své budoucnosti? Chcete znát jasně a stručně odpovědi na otázky položené ve stylu ano, ne? I když vám mnohé věštecké metody tuto možnost odmítne, kyvadlo je tolik oblíbené pro svou jednoduchost a fakt, že vám takto stručně na vaše otázky odpoví.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Lída - andělské karty