Komunikace s mrtvými

Článek na téma: Duchovní život, Esoterické vědy, Duchovní mystika, Osud,

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

Svět převrátil vzhůru nohama psycholog a lékař Raymond Moody, který před časem vydal knihu Život po životě, v němž se rozhovořil o lidech, kteří překonali o klinickou smrt. Ale i jiní vědci v poslední době přichází s tvrzením, že život po životě opravdu existuje a smrt není konečná.

 

Bohužel hlubší výzkumy této oblasti se střetávají s překvapivým odporem. Brání tomu náboženství a víra v to, že smrt by měla být konečná. To, že je tomu jinak, je pro mnohé naprosto nepředstavitelné a pobuřující.

Co je však smrt?

A víte, že na tento pojem vlastně neexistuje žádná definice? Za smrt se všeobecně pokládá stav, kdy člověku přestane tlouct srdce, nedýchá a ustane činnost mozku. V reálu je to však mnohem složitější. Tělo může být poškozené a nefunkční, ale mozek vnímá i to, co by odborníků vnímat nemělo. Zatím však umíme pouze oživit člověka, který je “mrtvý” cca 3-5 minut, ale v reálu konec života vrcholí až úplným zničením těla. Co se však stane s vědomím, to se neví.

A proto vyvstává polemika a proč by proto nemohli mrtví mluvit?

I když smrt děsí a v poslední době je spíše tabuizovaná a místy se zdá, že až zakázaný, je tu a nic s tím neuděláme. Existuje spousta nevšedních případů, kdy se mrtvý přišel rozloučit, než odešel “na druhý břeh”. Někdy se dokonce zdá, že se nedokáže odpoutat od určitého místa. Jsou mezi námi lidé, kteří svět zemřelých vnímají, vidí je a komunikují s nimi. Jde o vyčerpávající činnost, pokud jste však odvážní, můžete to zkusit i vy sami.

Jak komunikovat se zemřelými

Pro komunikaci s mrtvými je nutné mít otevřenou bránu do svého podvědomí. Nutné je trénovat i všechny své smysly a vnímat okolní energie. Neblokujte své pocity a intuici. Při své snaze pracujte s vyčištěnou a zklidněnou myslí, na klidném a tichém místě, kde budete moci pracovat se svým podvědomým. Při meditaci zavřete oči a na nic jiného nemyslete. Poté, co přestanete myslet na vše ostatní, intenzivně začněte myslet na zemřelého. Nejprve myslete, a pak se jej zkuste ptát. Neodpovídejte si sami, ani neodhadujte odpověď. Čekejte na ni, ona se vyjeví.

Mantrou je myšlena jedna nebo více slabik slov, které se vyznačují především určitou zvukovou vibrací. Pod pojmem mantra se skrývá mystický nebo také posvátný text, magická formule nebo tajemství. Slovo pochází ze sanskrtštiny a objevuje se především v hinduismu, budhismu a u dalších asijských náboženství.

Ač se nám to líbí, nebo ne, jednou za čas má noční můry každý. Jsou totiž běžnou součástí života a nemusí být zrovna spojena s traumaty z minulosti. Jde naopak o užitečného pomocníka, který pomáhá dostat naši mysl do rovnováhy. Nemít noční můry je naopak patologické.

Poněkud zvláštním úkazem na naší planetě jsou diamanty, nejtvrdší nerosty, které sice dokážou zdobit každou dámu, ale bohužel mají i magickou moc v podobě nositele neštěstí.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Kdo by neslyšel o Avalonu, legendárním artušovském ostrově, na němž byl ukryt Excalibur. Staří Keltové toto místo považovali za sídlo Bohyně. Lidé na tento ostrov přicházeli zemřít, i se znovu narodit. Jde o jedno z nejmagičtějších míst na světě s ohromnou duchovní sílou a mocí.