Dračí hlava - Dračí ocas

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Termíny laikům méně známé, leč v astrologii vyskytující. Jde o body, v nichž se protíná dráha nebeského tělesa. Říká se jim i Lunární uzly. Severní je Dračí hlava a jižní je pak Dračí ocas.

Dračí hlava

V místě, kde je Dračí hlava v horoskopu umístěna, čekají skvělé příležitosti, neobyčejné šance a štěstí, které si snad ani nezasloužíme.

 Dračí ocas

Jižní uzel, Dračí ocas, je spojen se Saturnem, tam, kde je umístěn přináší jen průtahy, promarněné příležitosti a pocit, že jde o oblast, kde to vázne, v níž se necítíme dobře a máme pocit, že jsme svázaní.

Oba uzly jsou v horoskopu umístěny přesně naproti sobě a fungují v plné součinnosti. Uzly ukazují okolnosti, v jakých jsme v minulých životech žili. To, co máme v současném životě za úkol nám přibližuje Dračí hlava.

 Hlava draka v roce 2018

V roce 2018 se Dračí hlava vládne. Jde o základní planetární konfiguraci roku. Jejich poselstvím je zmírnění všech mocenských bojů, které v předešlých letech měly tendenci přejít do tvrdší formy. V roce 2018 přinese empatické a mystické schopnosti. Neptun v Rybách se dlouho nevzdá a jeho hlavním mottem je dosažení vyšších ideálů, intuice, duchovno a snaha zbourat hranice a zdi mezi námi. Budeme se otvírat novým pohledům a pokoušet se poskládat dosud neposkládatelnou skládačku s názvem život. Naší duši dojdou věci, o nichž do té doby neměl ani tušení. Rok nám přinese lepší schopnosti rozpoznat motivy chování lidí a skryté záměry. Kromě toho dokážete poznat i ty své. Objevíte více možností, více cest, které mohou někomu pomoci. Jsme plni empatie a láskyplného cítění.

 Jak zjistit své osobní lunární uzly?

Výpočet osobního lunárního uzlu není zrovna jednoduché a chce to skutečného odborníka. V případě, že byste se jej chtěli skutečně dozvědět, oslovte jednoho z našich astrologů. Dozajista vám vedle výpočtu dokáže říct, jaké pozitiva a negativa zrovna do vašeho života přináší.

Uran patří k nejvzdálenějším planetám sluneční soustavy. Objeven byl již v roce 1781. Planeta přináší nový pohled na věci. Nevidí důvod, proč setrvat se stávajícím, raději se vším skoncuje a vytvoří vše od začátku, v nové podobě. Je to taková rebelka. Stojí za revolucemi, politickými převraty, povstáními, ale i diktátory. Projevuje svou svobodnou vůli.

 

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Zabývání se kouzly a obecně i magií má několik specifik, protože neexistuje jen jedna jediná magie, ale dělí se hned na několik druhů. Zajímavé je i samotné rozdělení, protože mimo to, že obecně magie pracuje s mnoha živly i předměty, myšlenkami, dělí se v základě na pět základních magií, kterými je se možno zabývat a ovládat je. Je pravdou, že většina čarodějů a čarodějek, soustředí své síly na jednu vybranou, postupem času ale mohou přejít na jiné, což se často děje s přechodem od bílé, základní magie k černé, té, se kterou je neradno si zahrávat. Je to cesta rovnou do pekel.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Pluto je jednou ze tří planet moderní astrologie. Planeta je to tajemná, ohnivá a transformační. I když astronomové Pluto před časem vyřadili z planet, jeho vliv na náš horoskop je ohromný.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Lída - andělské karty