Dračí hlava - Dračí ocas

Článek na téma: Astrologie, Duchovní život, Horoskopy, Osud,

Termíny laikům méně známé, leč v astrologii vyskytující. Jde o body, v nichž se protíná dráha nebeského tělesa. Říká se jim i Lunární uzly. Severní je Dračí hlava a jižní je pak Dračí ocas.

Dračí hlava

V místě, kde je Dračí hlava v horoskopu umístěna, čekají skvělé příležitosti, neobyčejné šance a štěstí, které si snad ani nezasloužíme.

 Dračí ocas

Jižní uzel, Dračí ocas, je spojen se Saturnem, tam, kde je umístěn přináší jen průtahy, promarněné příležitosti a pocit, že jde o oblast, kde to vázne, v níž se necítíme dobře a máme pocit, že jsme svázaní.

Oba uzly jsou v horoskopu umístěny přesně naproti sobě a fungují v plné součinnosti. Uzly ukazují okolnosti, v jakých jsme v minulých životech žili. To, co máme v současném životě za úkol nám přibližuje Dračí hlava.

 Hlava draka v roce 2018

V roce 2018 se Dračí hlava vládne. Jde o základní planetární konfiguraci roku. Jejich poselstvím je zmírnění všech mocenských bojů, které v předešlých letech měly tendenci přejít do tvrdší formy. V roce 2018 přinese empatické a mystické schopnosti. Neptun v Rybách se dlouho nevzdá a jeho hlavním mottem je dosažení vyšších ideálů, intuice, duchovno a snaha zbourat hranice a zdi mezi námi. Budeme se otvírat novým pohledům a pokoušet se poskládat dosud neposkládatelnou skládačku s názvem život. Naší duši dojdou věci, o nichž do té doby neměl ani tušení. Rok nám přinese lepší schopnosti rozpoznat motivy chování lidí a skryté záměry. Kromě toho dokážete poznat i ty své. Objevíte více možností, více cest, které mohou někomu pomoci. Jsme plni empatie a láskyplného cítění.

 Jak zjistit své osobní lunární uzly?

Výpočet osobního lunárního uzlu není zrovna jednoduché a chce to skutečného odborníka. V případě, že byste se jej chtěli skutečně dozvědět, oslovte jednoho z našich astrologů. Dozajista vám vedle výpočtu dokáže říct, jaké pozitiva a negativa zrovna do vašeho života přináší.

Měsíční kámen je již podle názvu spojen s Měsícem. I proto je úzce spjat s intuicí a přitahován láskou. Je to kámen nových počátků. Vytahuje na povrch věci, které dosud byly uzavřené hluboko v našem podvědomí. Vyvolává živé sny. Podporuje empatii. užívá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění.

Budoucnost a to, co se stane nás většinou, jako zvídané lidské tvory nesmírně zajímá. Zvláště pak u významných životních kroků, které hodláme udělat. Máme kolikrát smýšlené pocity, jsme nervózní a moc by nás zajímalo, jak to vše vlastně dopadne.

Astrologie nám při správném užívání dokáže usnadnit život. Proč toho tedy nevyužít a nezakomponovat ji do běžného života? Poradíme vám, jak ji správně ve svém každodenním životě používat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

S manipulátory se ve svém životě střetne každý a bohužel nejednou. Setkat se s nimi můžete vesměs kdekoli, mezi kamarády, v práci, v rodině, ale i v partnerství. A buďme upřímní, občas manipulujeme všichni. Je přitom jedno, o co nám jde. Cílem manipulace je totiž přesvědčit toho druhého, aby přijal naše argumenty a udělal něco, co by sám o sobě neudělal anebo se nechce udělat. S manipulací je možno vyvolat pocit viny, strach, pochybnosti anebo je možno vytvořit nátlak. Pouze 20% manipulujících si je svého chování vědoma, bohužel drtivá většina o tom nemá ponětí.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Iveta - výklad karet