Co o vás prozradí vaše kabelka

Článek na téma: Duchovní život,

Žena nemá nikdy dostatečný počet kabelek, jež by uspokojil její potřeby. Kabelky tak kupuje často a velmi ráda. Muž však tuto slabost nejspíš nikdy nepochopí. Snad mu v tom pomůže přirovnání k jeho slabosti pro motorová vozidla.

Jenže my ženy moc dobře víme, že to není pouze módní kousek a rozmar, ale i velmi praktická věc, do níž je možno uskladnit i nemožné. Vím to sama, i já kabelky pravidelně nafukuji vším možným, i nemožným, co mi přijde pod ruku. Vedle klíčů, peněženky a mobilního telefonu, je tak velmi obvyklé, že do ní ženy ukládají i potraviny na večeři, knihy, pracovní dokumenty, hračky dětí a spoustu dalšího. Velmi snadno tak kabelka může dosáhnout váhy větší než 3 kilogramy. Možná i pro tuto skutečnost má většina slabost pro velké kabelky praktické hnědé nebo černé barvy. Avšak pozor, jen málo žen si uvědomuje, že jejich kabelka, to, jakou si vybere, i to, co kabelka obsahuje, o její nositelce ledasco vypovídá.

Ptáte se co?

  • Tak už jen to, pokud preferujete velkou kabelku o vás vypovídá, že máte dobrodružnou povahu a umíte si svůj život vychutnat.

  • Kabelky, které se podobají nákupním taškám, nosí ženy sebevědomé, ambiciózní, cílevědomé, které nerady prohrávají a jsou rády středem pozornosti.

  • Milovnice barevných kabelek mají přátelskou povahu, jde o vtipné a zábavné ženy.

  • Konzervativní ženy preferují klasiku, tedy hnědou anebo černou kabelku.

  • Sportovní kabelky o své nositelce napovídají, že jsou perfekcionistky, které neumí prohrávat. Vše musí mít pod kontrolou. Jsou velmi komplikované a náročné osoby.

  • Baťůžkářky jsou spolehlivé, ochotné, komunikativní a družné.

  • Nosíte raději kabelku s dlouhým popruhem, pod paží, v ruce anebo křížem? Jste veselé, uvolněné a bezstarostné anebo spíše opatrné? Na zápěstí nosí kabelku ženy silné, respektované a takové, které se cítí nadřazené.

V horoskopu najdete mnohem víc než běžné planety, najít tu můžete i tzv. sestupný a vzestupný uzel, čili severní a jižní uzel (Dračí hlava a Dračí ocas). Nejde o nic výjimečného, uzly v horoskopech najdete celkem pravidelně a astrologové se o ně poměrně zajímají. Důležité je, v jakém znamení, domu se nacházeli v době vašeho narození a jaké jsou aspekty jiných planet.

Lopuch je poměrně nenápadná rostlinu, která roste u vody, na smetištích, okolo cest i luk. Spousta lidí ji považuje za plevel. Je to však chyba, protože na našem území patří k těm nejléčivějším. Lopuch je dvouletka, které může dorůst až metru a půl.

Česko čeká již třetí superúplněk za sebou. Pro astronomy krásný zážitek, ale pro nás všeobecně pěkný pres. Sotva jsme se vzpamatovali z toho listopadového, tak tu máme ten prosincový. Vůbec ten největší a nejjasnější úplněk v letošním roce u nás.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60
Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61
Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61 Moje stránka, otázky a ohlasy

Taroty jsou karty, které nelžou, ale někdy dovedou být kruté a smutné. Ne všechny zprávy totiž jsou pozitivní a taroty se s člověkem nemazlí, mluví na rovinu, a to někdy zcela bez okolků. Na rozdíl od tarotů jsou andělské karty nositeli pouze dobrých zpráv. Na všem špatném vidí i něco pozitivního.