Co o vás prozradí vaše kabelka

Článek na téma: Duchovní život,

Žena nemá nikdy dostatečný počet kabelek, jež by uspokojil její potřeby. Kabelky tak kupuje často a velmi ráda. Muž však tuto slabost nejspíš nikdy nepochopí. Snad mu v tom pomůže přirovnání k jeho slabosti pro motorová vozidla.

Jenže my ženy moc dobře víme, že to není pouze módní kousek a rozmar, ale i velmi praktická věc, do níž je možno uskladnit i nemožné. Vím to sama, i já kabelky pravidelně nafukuji vším možným, i nemožným, co mi přijde pod ruku. Vedle klíčů, peněženky a mobilního telefonu, je tak velmi obvyklé, že do ní ženy ukládají i potraviny na večeři, knihy, pracovní dokumenty, hračky dětí a spoustu dalšího. Velmi snadno tak kabelka může dosáhnout váhy větší než 3 kilogramy. Možná i pro tuto skutečnost má většina slabost pro velké kabelky praktické hnědé nebo černé barvy. Avšak pozor, jen málo žen si uvědomuje, že jejich kabelka, to, jakou si vybere, i to, co kabelka obsahuje, o její nositelce ledasco vypovídá.

Ptáte se co?

  • Tak už jen to, pokud preferujete velkou kabelku o vás vypovídá, že máte dobrodružnou povahu a umíte si svůj život vychutnat.

  • Kabelky, které se podobají nákupním taškám, nosí ženy sebevědomé, ambiciózní, cílevědomé, které nerady prohrávají a jsou rády středem pozornosti.

  • Milovnice barevných kabelek mají přátelskou povahu, jde o vtipné a zábavné ženy.

  • Konzervativní ženy preferují klasiku, tedy hnědou anebo černou kabelku.

  • Sportovní kabelky o své nositelce napovídají, že jsou perfekcionistky, které neumí prohrávat. Vše musí mít pod kontrolou. Jsou velmi komplikované a náročné osoby.

  • Baťůžkářky jsou spolehlivé, ochotné, komunikativní a družné.

  • Nosíte raději kabelku s dlouhým popruhem, pod paží, v ruce anebo křížem? Jste veselé, uvolněné a bezstarostné anebo spíše opatrné? Na zápěstí nosí kabelku ženy silné, respektované a takové, které se cítí nadřazené.

Každý touží po osudové lásce, protože taková láska je plná emocí, vášně a bohužel i srdceryvného trápení. Naivně si totiž představují, že se jedná o ohromnou lásku, s níž zůstanou až po zbytek svého života. Ve skutečnosti jde především o lásku, která vám zamotá hlavu, převrátí život vzhůru nohama a vy si plně uvědomujete, že už nic nebude jako dřív. Je však osudová láska výhrou? Ti, kteří ji prožily by nejspíš jednohlasně řekli, ne pokaždé. Dá nám totiž na pamětnou a i po letech máme problém se z ní vymotat.

Mandaly jsou v současnosti velice oblíbené a vyhledávané. Jejich příběh se však píše tisíce let, protože ty první, se objevují již v paleolitu. I když mandala, čili magický kruh, pochází ze sanskrtštiny, samotné mandaly se objevují po celém světě, v různých kulturách i v náboženstvích.

Na rozdíl od Mayských proroctví jsou ta sibiřská více pozitivní. Dávné proroctví sibiřského kmene Ege’gafů totiž říká, že svět nemůže skončit, protože ještě ani nezačal. Začátek světa (tedy kalendáře) podle nich začne až 26. listopadu roku 2023.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63
Zašlete mi SMS ve tvaru DITE datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy Kartářka Lída - andělské karty