Co o vás prozradí vaše kabelka

Článek na téma: Duchovní život,

Žena nemá nikdy dostatečný počet kabelek, jež by uspokojil její potřeby. Kabelky tak kupuje často a velmi ráda. Muž však tuto slabost nejspíš nikdy nepochopí. Snad mu v tom pomůže přirovnání k jeho slabosti pro motorová vozidla.

Jenže my ženy moc dobře víme, že to není pouze módní kousek a rozmar, ale i velmi praktická věc, do níž je možno uskladnit i nemožné. Vím to sama, i já kabelky pravidelně nafukuji vším možným, i nemožným, co mi přijde pod ruku. Vedle klíčů, peněženky a mobilního telefonu, je tak velmi obvyklé, že do ní ženy ukládají i potraviny na večeři, knihy, pracovní dokumenty, hračky dětí a spoustu dalšího. Velmi snadno tak kabelka může dosáhnout váhy větší než 3 kilogramy. Možná i pro tuto skutečnost má většina slabost pro velké kabelky praktické hnědé nebo černé barvy. Avšak pozor, jen málo žen si uvědomuje, že jejich kabelka, to, jakou si vybere, i to, co kabelka obsahuje, o její nositelce ledasco vypovídá.

Ptáte se co?

  • Tak už jen to, pokud preferujete velkou kabelku o vás vypovídá, že máte dobrodružnou povahu a umíte si svůj život vychutnat.

  • Kabelky, které se podobají nákupním taškám, nosí ženy sebevědomé, ambiciózní, cílevědomé, které nerady prohrávají a jsou rády středem pozornosti.

  • Milovnice barevných kabelek mají přátelskou povahu, jde o vtipné a zábavné ženy.

  • Konzervativní ženy preferují klasiku, tedy hnědou anebo černou kabelku.

  • Sportovní kabelky o své nositelce napovídají, že jsou perfekcionistky, které neumí prohrávat. Vše musí mít pod kontrolou. Jsou velmi komplikované a náročné osoby.

  • Baťůžkářky jsou spolehlivé, ochotné, komunikativní a družné.

  • Nosíte raději kabelku s dlouhým popruhem, pod paží, v ruce anebo křížem? Jste veselé, uvolněné a bezstarostné anebo spíše opatrné? Na zápěstí nosí kabelku ženy silné, respektované a takové, které se cítí nadřazené.

Runy představují ten nejstarší písmo starých germánských kmenů, jehož historie sahá na začátek našeho letopočtu. Podle legendy toto písmo lidem daroval samotný Odin, otec bohů Vikingů. Ti se k němu chovali s velkou úctou, protože věřili, že runy mají magickou moc.

Komunikace s mrtvými je možná, i když není zrovna doporučována. O této skutečnosti se přesvědčila řada lidí. Duch se může zhmotnit v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, která na nás může působit.

Každý člověk má v sobě něco dobrého a temného, něco, co by nejraději skryl a před všemi utajil. Jde o slabinu, s níž se nikdo nechlubí. Bohužel tato stránka umí vystrkovat růžky, a pak dokáže nemile překvapit. Chcete vědět, jaká je temná stránka lidí v daném znamení? Chcete být připraveni na to, co od daného znamení můžete očekávat? Tak se na jednotlivá znamení v horoskopu podívejte se spolu s námi.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILUJ datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Vedle lásky a zdraví, potřebujeme i dobré finanční zajištění. Finanční nedostatek není příjemnou záležitostí a představuje vedle nevěry, jeden z nejčastějších příčin rozkolu a následného rozchodu. Finanční starost dokáží člověka pořádně udolat.

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy