Co o vás prozradí vaše kabelka

Článek na téma: Duchovní život,

Žena nemá nikdy dostatečný počet kabelek, jež by uspokojil její potřeby. Kabelky tak kupuje často a velmi ráda. Muž však tuto slabost nejspíš nikdy nepochopí. Snad mu v tom pomůže přirovnání k jeho slabosti pro motorová vozidla.

Jenže my ženy moc dobře víme, že to není pouze módní kousek a rozmar, ale i velmi praktická věc, do níž je možno uskladnit i nemožné. Vím to sama, i já kabelky pravidelně nafukuji vším možným, i nemožným, co mi přijde pod ruku. Vedle klíčů, peněženky a mobilního telefonu, je tak velmi obvyklé, že do ní ženy ukládají i potraviny na večeři, knihy, pracovní dokumenty, hračky dětí a spoustu dalšího. Velmi snadno tak kabelka může dosáhnout váhy větší než 3 kilogramy. Možná i pro tuto skutečnost má většina slabost pro velké kabelky praktické hnědé nebo černé barvy. Avšak pozor, jen málo žen si uvědomuje, že jejich kabelka, to, jakou si vybere, i to, co kabelka obsahuje, o její nositelce ledasco vypovídá.

Ptáte se co?

  • Tak už jen to, pokud preferujete velkou kabelku o vás vypovídá, že máte dobrodružnou povahu a umíte si svůj život vychutnat.

  • Kabelky, které se podobají nákupním taškám, nosí ženy sebevědomé, ambiciózní, cílevědomé, které nerady prohrávají a jsou rády středem pozornosti.

  • Milovnice barevných kabelek mají přátelskou povahu, jde o vtipné a zábavné ženy.

  • Konzervativní ženy preferují klasiku, tedy hnědou anebo černou kabelku.

  • Sportovní kabelky o své nositelce napovídají, že jsou perfekcionistky, které neumí prohrávat. Vše musí mít pod kontrolou. Jsou velmi komplikované a náročné osoby.

  • Baťůžkářky jsou spolehlivé, ochotné, komunikativní a družné.

  • Nosíte raději kabelku s dlouhým popruhem, pod paží, v ruce anebo křížem? Jste veselé, uvolněné a bezstarostné anebo spíše opatrné? Na zápěstí nosí kabelku ženy silné, respektované a takové, které se cítí nadřazené.

Rituály, které se konaly na Hromnice, jsou ve skutečnosti spojeny s mnohem starším keltským svátkem Imbolcem. Všechny konané rituály a zvyky měly lidem zajistit kvalitní úrodu a bezpečí před přírodními vlivy i zlými duchy.

Společnost nám vnutila spoustu tabu. Nesmíme být tlustí, přesněji mít větší konfekční velikost než 36 je nepřípustné. Nesmíme stárnout. Musíme být dokonalí. Ženy musí být vždy dokonale upravené, krásné, nestárnoucí reprezentativní, dokonalými matkami, hospodyňkami i profesionálkami. Tabu je nemoc, bolest a umírání. Pláč představuje něco nepřípustného. Za smutek a slzy by se lidi měli stydět. Vážně? Není to už moc? Není už toto smýšlení poněkud choré?

Sny o vodě patří k těm nejběžnějším, avšak zároveň i k těm nejsilnějším. Není se však čemu divit, vždyť voda je všude okolo nás a střetáváme se s ní v každodenním životě. Je nezbytná pro život. I přes tuto skutečnost zůstává pro nás tajemná, nebezpečná a destruktivní. Spousta lidí z ní má nejen respekt, ale skutečný ohromný strach. Ve vodě totiž nedokážeme žít, můžeme se v ní utopit a v podobě záplav anebo tsunami představuje i ohromnou devastaci okolí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu na tento rok určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOPY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Víte, co je letos zvláštní? Žádný nebude. Dva úplňky byly v lednu a dva také budou i v březnu, ale v únoru nebude žádný. A aby toho nebylo málo. Tak všechny úplňky od konce března budou v roce 2018 v datu, stejně jako tento rok, které po sečtení vydá číslo 9.

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy