Co o vás prozradí vaše kabelka

Článek na téma: Duchovní život,

Žena nemá nikdy dostatečný počet kabelek, jež by uspokojil její potřeby. Kabelky tak kupuje často a velmi ráda. Muž však tuto slabost nejspíš nikdy nepochopí. Snad mu v tom pomůže přirovnání k jeho slabosti pro motorová vozidla.

Jenže my ženy moc dobře víme, že to není pouze módní kousek a rozmar, ale i velmi praktická věc, do níž je možno uskladnit i nemožné. Vím to sama, i já kabelky pravidelně nafukuji vším možným, i nemožným, co mi přijde pod ruku. Vedle klíčů, peněženky a mobilního telefonu, je tak velmi obvyklé, že do ní ženy ukládají i potraviny na večeři, knihy, pracovní dokumenty, hračky dětí a spoustu dalšího. Velmi snadno tak kabelka může dosáhnout váhy větší než 3 kilogramy. Možná i pro tuto skutečnost má většina slabost pro velké kabelky praktické hnědé nebo černé barvy. Avšak pozor, jen málo žen si uvědomuje, že jejich kabelka, to, jakou si vybere, i to, co kabelka obsahuje, o její nositelce ledasco vypovídá.

Ptáte se co?

  • Tak už jen to, pokud preferujete velkou kabelku o vás vypovídá, že máte dobrodružnou povahu a umíte si svůj život vychutnat.

  • Kabelky, které se podobají nákupním taškám, nosí ženy sebevědomé, ambiciózní, cílevědomé, které nerady prohrávají a jsou rády středem pozornosti.

  • Milovnice barevných kabelek mají přátelskou povahu, jde o vtipné a zábavné ženy.

  • Konzervativní ženy preferují klasiku, tedy hnědou anebo černou kabelku.

  • Sportovní kabelky o své nositelce napovídají, že jsou perfekcionistky, které neumí prohrávat. Vše musí mít pod kontrolou. Jsou velmi komplikované a náročné osoby.

  • Baťůžkářky jsou spolehlivé, ochotné, komunikativní a družné.

  • Nosíte raději kabelku s dlouhým popruhem, pod paží, v ruce anebo křížem? Jste veselé, uvolněné a bezstarostné anebo spíše opatrné? Na zápěstí nosí kabelku ženy silné, respektované a takové, které se cítí nadřazené.

Co se dělo dříve a skutečně naše duše žije déle, než tělo a převtěluje se stále dokola a dokola tak, že máme za sebou minulé životy, ale nejspíš budeme dále žít v novém, dalším životě? Téma minulých životů je dost kontroverzní, co se týče diskuzí, protože existují zarytí odpůrci něčeho takového, kteří tvrdí, že jakmile člověk zemře, odejde s ním a tak zemře i duše a něco jako převtělování rozhodně neexistuje.

Vánoce je možno slavit několika různými způsoby. Pokud toužíte po jejich harmonickém prožití, můžete se inspirovat Feng Shuei. Nemusíte se obávat, není to o tom, abyste se vzdali českých tradic, ale jde spíše o zklidnění, harmonizaci a vytvoření přátelské atmosféry.

 

Jistě jste již někdy symbol Božího oka spatřili. Pravidelně se symbol Božího oka objevuje na oltářích a freskách uvnitř chrámů a kostelů, kromě toho tento symbol však najdete i jinde, mimo jiné jej najdete i v cikánských kartách. Víte však, co tento poněkud tajemný symbol, který provází lidi snad od nepaměti znamená?

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79
Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60
Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60 Moje stránka, otázky a ohlasy

Nejvýznamnější den čarodějnic v roce se blíží, všude okolo nás se postupně objevují vydlabané dýně a čarodějnice na koštěti. Zamysleli jste se však, kde se vůbec to spojení čarodějnic s košťaty vzal?

Kartářka Iveta - výklad karet Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti